Zostań Mecenasem: Wielkich Reformatorów!

29 maja 2020
Comments off
443 Odsłon

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy polskim wydaniu książki Robertsa Liardona

„Boży generałowie – Wielcy Reformatorzy”.


Każde pokolenie potrzebuje reformacji. Poznaj historie sześciu Wielkich Reformatorów, którym zawdzięczamy wolność wiary dzisiaj!

John Wycliffe | John Hus | Martin Luther | John Calvin | John Knox | George Fox

 

Jej autor, Roberts Liardon jest uznawany na arenie międzynarodowej jako znawca historii kościoła, mówca, duchowy przywódca, historyk kościoła i działacz humanitarny. Jako historyk kościoła, Roberts z wielkim zaangażowaniem prowadzi badania nad naszym chrześcijańskim dziedzictwem. Do tej pory książki Liardona, w tym seria „Boży generałowie”, sprzedały się w ponad 15 milionach egzemplarzy na całym świecie i zostały przetłumaczone na ponad sześćdziesiąt języków.

page1image53591696

To trzecia książka z serii „Bożych generałów”, której autor nadał podtytuł: Wielcy Reformatorzy. Roberts Liardon prezentuje sylwetki sześciu ludzi, którzy walczyli o przywrócenie zasad wiary wczesnego kościoła. Wycliff, Hus, Luter, Knox, Kalwin i Fox poświęcili swoje życie, aby doprowadzić do reformacji w swoim pokoleniu. Czytelnicy udadzą się z nimi w podróż przez epoki, w których doświadczyli zarówno oświecenia jaki prześladowania. Dzięki nieustraszonemu duchowi i determinacji Wielcy Reformatorzy stanęli po stronie prawdy i przebili się przez otaczającą ich religijną ciemność z prawdą Jezusa Chrystusa.

Ta pozycja umożliwi żyjącym współcześnie zrozumieć proces reformacji. Czytając o ludziach, którzy poświęcili wszystko w swej walce dla Boga, będziemy w stanie bardziej docenić wolność religijną, znajdziemy zachętę w naszych duchowych bitwach oraz motywację, by odnaleźć prawdę biblijną dla własnego życia.

Informacje o autorze:

page2image33839344

Roberts Liardon urodził się w Tulsa w stanie Oklahoma. Jest czołowym protestanckim historykiem kościoła i założycielem Muzeum Historycznego Reformatorów i Przebudzeniowców.
Jest autorem około pięćdziesięciu książek i poradników o tematyce chrześcijańskiej. Roberts zyskał rozgłos również poza środowiskiem chrześcijańskim. Dwukrotnie zdobył tytuł Outstanding Young Man in America [pol. wybitny młody człowiek w Ameryce] i odbył podróże do ponad stu krajów na całym świecie, będąc gościem prezydentów, królów, przywódców politycznych i religijnych i innych światowych osobistości. Założyciel Roberts Liardon Ministries, Christian Center Embassy, Spirit Life Bible College i wielu innych.

Zapraszamy osoby indywidualne oraz firmy do wsparcia projektu wydawniczego: „Boży generałowie – Wielcy Reformatorzy”! Jeśli chcesz przekazać darowiznę, która umożliwi nam szerokie działanie, skontaktuj się z nami pod adresem: wydawnictwo@ndp.org.pl.

Już wkrótce cz. III Bożych Generałów „Wielcy reformatorzy” Robertsa Liardona dostępna będzie w naszej stacjonarnej księgarni i sklepie internetowym!


To monumentalne dzieło, które porusza ludzkie dusze.

Dr Oral Roberts

Comments are closed.