„Nieugięty” John Eckhardt – nowość wydawnicza

3 listopada 2020
Comments off
1 368 Odsłon

„Nieugięty” John Eckhardt

Czytałeś „Modlitwy, które wypędzają demony”? Teraz czas na „Nieugięty”

Masz trudności z podejmowaniem decyzji? Walczysz ze sprzecznymi myślami? A może co chwilę zmieniasz zdanie i żyjesz w ciągłym chaosie? Dowiedz się, jak poradzić sobie z chwiejnością, która niszczy życie jednostek i całych rodzin, wiodąc m.in. do rozwodów, niezdecydowania i bierności, goryczy i gniewu, strachu i odrzucenia.

Autor dokonuje gruntownej analizy, w jaki sposób chwiejność zagnieżdża się w życiu wierzącego, podaje liczne biblijne przykłady jej przejawów, ujawnia grupy demonów związane z osobowością o rozdwojonym umyśle oraz wyjaśnia, jak dostąpić uwolnienia i stać się nieporuszonym wierzącym. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich chrześcijan.

Żyjemy w niestabilnym świecieMamy do czynienia z niestałymi ludźmi, matkami, ojcami, rodzinami, przywódcami, kościołami, narodami, rządami i gospodarkami. Jeśli jesteś chwiejny i żyjesz wśród chwiejnych ludzi, stajesz się jak burza w środku burzy. Rozwiązaniem jest duchowe uwolnienie i ukształtowanie nowej tożsamości w Chrystusie. (John Eckhardt)

O autorze:
Apostoł John Eckhardt przewodzi służbie chrześcijańskiej Crusaders Ministries z siedzibą w Chicago w stanie Illinois. Ma silne powołanie apostolskie i usługuje na całym świecie. Uznany mówca konferencyjny. Autor wielu książek, wśród nich bestselleru Modlitwy, które wypędzają demony. Żyjemy w niestabilnym świecie.

 

Książkę możesz zamówić na stronie internetowej naszej Fundacji „Nadzieja dla Przyszłości”.

Comments are closed.