Zapowiedzi wydawnicze!

3 listopada 2020
Comments off
835 Odsłon

Jedna z bardziej wyczekiwanych pozycji 2020 roku w sprzedaży już w listopadzie!

„Boży Generałowie – Wielcy Reformatorzy” Robertsa Liardon – Zwycięscy generałowie i potężne sekrety ich sukcesów! 

Doceń wolność religijną. Odnajdź prawdę biblijną dla własnego życia.

W atmosferze ucisku i ciemności reformatorzy przynosili objawienie od Boga oraz dokonywali tłumaczenia Biblii na języki narodowe. Roberts Liardon przybliży ci sylwetki sześciu ludzi, którzy walczyli o przywrócenie zasad wiary wczesnego kościoła. Są nimi John Wycliffe, Jan Hus, Marcin Luter, Jan Kalwin, John Knox, George Fox. Udasz się z nimi w podróż przez epoki, w których doświadczali zarówno oświecenia, jak i prześladowań.

Roberts Liardon – urodzony w Tulsa w stanie Oklahoma, czołowy protestancki historyk kościoła. Założyciel Embassy Christian Center oraz szkoły biblijnej Spirit Life w Irvine w stanie Kalifornia, USA. Twórca Muzeum Historycznego Reformatorów i Przebudzeniowców.  Do tej pory książki autora sprzedały się w ponad 15 milionach egzemplarzy na całym świecie i zostały przetłumaczone na ponad sześćdziesiąt języków.

 

A JUŻ W GRUDNIU 2020...

„Coś większego” Paula White-Cain

Autobiografia doradczyni duchowej prezydenta Donalda Trumpa

Szczera i momentami bolesna historia kobiety, która przeszła drogę od slumsów do Białego Domu. W trakcie lektury odkryjesz siłę duchową, aby iść naprzód bez względu na okoliczności.

Paula White-Cain, pastor, ewangelistka, mówczyni konferencyjna, autorka programów telewizyjnych, współzałożycielka wielokulturowego kościoła w Tampie na Florydzie. Doradczyni duchowa prezydenta Donalda Trumpa, od 2019 r. członkini Faith and Opportunity Initiative w Białym Domu.

Szczegóły naszych zapowiedzi wydawniczych na 2021r. znajdziesz na stronie internetowej naszej Fundacji „Nadzieja dla Przyszłości”.

Comments are closed.