Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Wybudził się!

7 czerwca 2020
Comments off
4 004 Odsłon

Tekst : Karolina & Kamila Szyduczyńskie

Od początku pandemii nasz Fishingowy Team organizuje spotkania online, gdzie codziennie  modlimy się o różne tematy i wspólnie dzielimy Słowem.

Pewnego dnia w tym okresie czasu zadzwoniła do nas znajoma z prośbą o modlitwę za człowieka, który leży w śpiączce. Powiedziała, że jego stan jest tragiczny  –  jego funkcje życiowe są podtrzymywane przez aparaturę i lekarze nie dają mu szans na przeżycie…

Po tych słowach postanowiłyśmy, że wraz z naszym zespołem będziemy wstawiać się o tego człowieka. Zaczęłyśmy ogłaszać, że ten mężczyzna ma się obudzić, a do jego narządów i całego ciała ma przyjść życie w imieniu Jezusa! Brałyśmy autorytet i nakazywałyśmy choremu ciału – uzdrowienie z wszelkiej dolegliwości!

Minęły dwa dni. Znajoma napisała do nas wiadomość, w której oznajmiła: ON SIĘ WYBUDZIŁ!

Tak. Człowiek ten wybudził się ze śpiączki i zaczął sam podtrzymywać wszystkie funkcje życiowe, a lekarze byli pod wrażeniem.

Oto co może usilna modlitwa sprawiedliwego! Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych! Musimy wierzyć, że tylko w imieniu Jezus jest moc ku uzdrowieniu i życiu, że On działa przez wspaniałego Ducha Świętego, nieważna jest odległość. Dla Niego wszystko jest możliwe!

Comments are closed.