Wesołych Świąt!

22 grudnia 2020
Comments off
1 014 Odsłon

W kuchni unosi się „magiczny” aromat pewnego kofeinowego napoju, w tv nadjeżdżają czerwone ciężarówki Coca coli, a w radiach rozbrzmiewa nieśmiertelne „Last Christmas”. Co poniektórzy już przygotowują się do rozgrywek polsko- polskich przy wigilijnym stole… Co prawda bez śniegu, za to w towarzystwie Wiedźmina z Netflixa. Naprawdę iście „magiczna” atmosfera… Komercha robi swoje i cieszy się z wydanych przez ciebie pieniędzy. Tylko już prawie nikt nie pamięta PO CO TO WSZYSTKO.

Prawdziwy koszmar. Ten sen był tak realistyczny i przerażający, że nie pozwolił królowi usnąć ani na minutę dłużej. Następnego dnia rozkazał zebrać wszystkich najmądrzejszych ludzi ze swojego dworu, aby wytłumaczyli mu sen i jego znaczenie. Oj, jak bardzo się głowili i trudzili. Gdyby chodziło tylko o interpretację, to może udałoby się jakoś zachachmęcić… Ale opowiedzieć sen? Crazy! Król jednak pozostał niewzruszony- albo mówicie, albo zginiecie.
„Na to mędrcy chaldejscy odezwali się w te słowa: Nie ma na ziemi człowieka, który byłby w stanie spełnić życzenie króla… Rzecz, której król się domaga, jest trudna. Nie ma nikogo, kto wyłożyłby ją królowi — oprócz B O G Ó W, ale ci przecież N I E M I E S Z K A J Ą między śmiertelnymi.”
‭‭Daniela‬ ‭2:10-11‬
A może w tamtym czasie żył ktoś, kto dokonał rzeczy niemożliwej…?
A może 600 lat później Ktoś posłał swojego syna i nazwał Go: Emmanuel, co znaczy BÓG JEST P O Ś R Ó D WAS.
Bóg zamieszkał między śmiertelnymi.
I co teraz powiecie panowie, hmm?
Co to zmienia? Absolutnie wszystko!
Koleżanko/ kolego to znaczy, że masz dostęp do:
Cudownego Doradcy
Boga Mocy
Ojca Odwiecznego
Księcia Pokoju
Nielimitowany dostęp, 24/7, nawet w dni świąteczne. 🙃
Jego przyjście do Twojego życia jest na wyciągnięcie ręki, a może nawet na dźwięk wypowiedzianych szczerych słów…
W innych religiach możesz przybliżać się do „boga” przez mantry, medytacje, obrządki, osiąganie stanów świadomości, oświecenia umysłu i innych rytuałów. Jednak ten „bóg” nie ruszy się ani na milimetr w twoim kierunku. Wszystko zależy w 100% od twoich starań i wysiłków.
No dobra, to jaka jest różnica?
A no taka, że Jezus powiedział do swojego Ojca: „Challange accepted, tato. Schodzę tam”!
Wesołych Świąt!

 

Więcej na: Word in space

 

Comments are closed.