Blogi
Wołaj z głębi serca (Marzec 19, 2018 1:03 pm)
Boży szlif (Marzec 7, 2018 7:47 pm)
Zacznij działać! (Marzec 1, 2018 10:33 pm)
Duch Święty (Luty 20, 2018 3:12 pm)
Niech stanie się światłość (Luty 12, 2018 11:21 pm)
Mój wybór: trwanie w Chrystusie! (Styczeń 30, 2018 6:41 pm)

Uczenie się dróg Bożych

1000_gammons

Tekst: Redakcja

W ubiegły weekend gościliśmy dr Petera Gammonsa. Przyjechał, aby uczyć w Szkole Służby oraz usługiwać podczas otwartych spotkań ewangelizacyjnych w Kościele Chwały. 

W piątek, podczas wieczornego spotkania, Dr Gammons zachęcał, abyśmy każdego dnia szukali sposobności, aby dzielić się ewangelią i wierzyli Bogu, że on wykreuje okazje, aby spotkać właściwych ludzi. Ważne jest, aby być gotowym, zapamiętać kilka podstawowych wersetów i zawsze dawać ludziom szansę przyjęcia Jezusa.

W sobotę, dopołudniową sesję Szkoły Służby rozpoczął Pastor Marcin Podżorski, nauczając o darach służb oraz budowaniu Bożego rodzaju jedności wokół objawienia Jezusa Chrystusa i prawdy Bożej: „Objawienie to szyny i kierunek. Daje siłę, prawdę i pozycję w duchu. Duch wypełnia kościół, ale wpierw konstrukcja musi być wzbudzona” – głosił pastor Marcin.

Poselstwo dr Gammonsa było solidnym nauczaniem wiary, które ustanowiło fundament niezbędny do przezwyciężania religijnych schematów myślenia w dziedzinie finansów. „Możesz mieć życie pełne cudów!”– nauczał dr Gammons. „Cud jest w ziarnie, wpierw musi być wyzwolone ziarno, aby był cud. Siej wiernie Bogu, otocz to wiarą, wypowiadaj słowa wiary, a będziesz oglądał swój przełom. Tak zrobił Abraham! Możesz modlić się o chleb i zawsze go otrzymasz od Boga, ale prawdziwe powodzenie i błogosławieństwo jest dla odważnego dawcy Bogu!”

Płyta z wykładami dr Petera Gammonsa oraz Marcina Podżorskiego będzie dostępna wkrótce w sprzedaży w sklepie internetowym oraz księgarence Kościoła Chwały.

Tags

Comments are closed.