Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Twórcza moc języka

9 maja 2015
Comments off
2 909 Odsłon

TMJ_400Słowa mają najpotężniejszą moc we wszechświecie!

Słowa, które wypowiadasz przyniosą ci zwycięstwo albo cię zniewolą. Wielu ludzi staje się niewolnikami swoich problemów przez własne słowa. Brak Słowa Bożego w twoim życiu pozbawi cię wiary w Jego moc.

Przyjmuj od Boga

Naucz się jak przyjmować to, co Bóg  ma dla ciebie najlepszego poprzez wypowiadanie Jego Słowa. Boża twórcza moc jest wciąż taka sama, jak u zarania dziejów, gdy Bóg wyrzekł słowa: „Niech stanie się światłość”. I tak się stało. Boże Słowo, głęboko zakorzenione w twoim sercu i wypowiadane twoimi ustami, wyzwoli Jego zdolność w tobie.

Twórcza moc w tobie

Bóg stworzył człowieka na swój obraz i podobieństwo. Naucz się wypowiadać Jego Słowa wiary do każdej sytuacji, w której się znajdujesz, a zobaczysz, jak zmienia się twoje życie. Pozwól
Bożej twórczej mocy wypływać z ciebie.

Powiedziałem Mojemu ludowi, że może mieć to, co mówi,a tymczasem Mój lud mówi o tym, co ma.

O autorze

Charles Capps dawniej był farmerem. Obecnie podróżuje po Stanach Zjednoczonych, nauczając i głosząc prawdy Słowa Bożego. Dzieli się własnymi doświadczeniami, pokazując chrześcijanom, w jaki sposób mogą  w każdej sytuacji posługiwać się Słowem Bożym i odnosić zwycięstwa.

Autor napisał kilkanaście książek, spośród których „Twórcza moc języka” cieszy się największą popularnością. Capps prowadzi także programy radiowe o nazwie „Concepts of Faith” („Koncepcje Wiary”). Mieszka wraz z żoną Peggy w England, w stanie Arkansas. Obie ich córki, Annette i Beverly, pracują w służbie dla Boga.

Tags

Comments are closed.