Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Świadectwa uzdrowienia

25 czerwca 2015
Comments off
2 401 Odsłon

Pewnej niedzieli, moja mama – dość sceptycznie nastawiona – przyszła do Kościoła Chwały w Skoczowie. W trakcie uwielbienia zaczęła być mocno poruszana  przez Boga – przepłakała całe nabożeństwo z przerwami na kazanie. Wiedziałem, że potrzebuje uzdrowienia, więc po modlitwie zabrałem ją na środek i po prostu wylałem na nią pół butelki oleju – gdy po nabożeństwie dojechała do domu, była zdrowa. Po kilku miesiącach od tego wydarzenia wciąż jest zdrowa, dolegliwości całkowicie ustąpiły, w pracy może nie tylko wejść po schodach na piętro, ale również podbiec i to bez żadnego bólu.  Moja mama została odświeżona w duchu, co przełożyło się na samopoczucie fizyczne. Zaczęła czytać Biblię z nową świeżością, czuje się zupełnie inaczej.

Kolejna cudowna manifestacja Bożej mocy, której byłem świadkiem, dotyczy uzdrowienia pewnej kobiety w trakcie uwielbienia w Kościele Chwały w Skoczowie. Według jej słów, nie mogła się normalnie poruszać, nawet jazda na nabożeństwo w tym dniu powodowała ból. W chwili rozpoczęcia uwielbienia Boga została uzdrowiona – ból zupełnie odszedł. Gdy złożyła o tym świadectwo w Kościele, nie zwróciłem początkowo na to uwagi. W Warszawie zrozumiałem, że jeśli to prawda, to mam być za to wdzięczny Bogu i oddać mu chwałę, a nie być obojętnym na to, co On czyni. Zadzwoniłem do tej kobiety, a ona ponownie potwierdziła całą sytuację. Napełniło mnie to przekonaniem, że nie mogę mieć postawy ignorancji i niedowiarstwa wobec tego, co Bóg czyni. Jakiś czas potem, inna siostra podczas piątkowego spotkania modlitewnego została uzdrowiona. Bolały ją plecy i nie mogła się wyprostować. Razem pomodliliśmy się o nią, a kiedy ogłosiliśmy uzdrowienie,  kobieta zaczęła zginać się i skakać. Szczerze mówiąc, pomimo tego, że już wiele razy doświadczyłem manifestacji Bożej mocy, nie uwierzyłem do końca w to, co Bóg uczynił na moich oczach. Teraz myślę, że Bóg chciał mi przez to powiedzieć, że pragnie, abym jako wierzący, a tym bardziej jako usługujący – także uzdrawiał chorych. Nauczyłem się patrzeć z perspektywy Boga na każde doświadczenie. Mogę i powinienem wykorzystywać to, co jest moim duchowym dziedzictwem.

Dzięki Bogu za to, że w Szkole mogłem uporządkować swoją wiedzę w obszarze działania darów Ducha Św., a sam Bóg zatroszczył się o to, żeby swoje Słowo we mnie wypróbować.

Roman Janik, pastor lokalnego Kościoła Chwały w Skoczowie

Comments are closed.