Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Niespodziewane spotkanie – Świadectwo uzdrowienia

11 sierpnia 2015
Comments off
3 274 Odsłon

Tekst: Michał Ewertowski

Było to niespodziewane spotkanie. Do głowy mi nie przyszło, że będę mógł się modlić o milionera. Ale zacznijmy od początku.

Jestem na imprezie jako ratownik medyczny. Szkolę uczestników imprezy, jak ratować życie osób poszkodowanych. Podejść, zapytać, co się stało, udrożnić drogi oddechowe, sprawdzić oddech, wezwać pogotowie i przejść do resuscytacji krążeniowo-oddechowej u dorosłych.

W trakcie szkolenia rozmawiam z moim zleceniodawcą. Bardzo uczciwy człowiek. Gdy już pakujemy sprzęt do samochodu, dzwoni ktoś z informacją, że jego znajomy, rozbierając wielką scenę koncertową, prawie stracił oko. Został uderzony pasem prosto w oko, po czym trafił do jednego z warszawskich szpitali. Oczywiście biorę do niego namiary. Następnego dnia jesteśmy już na jego oddziale. Jest zdumiony naszą wizytą. Oko jest w złym stanie. Lekarze planują operację, ale mówią też, że siatkówka została całkowicie zniszczona i może nie być szans na odbudowę oka. Mówimy choremu, kim jesteśmy, w jakiego Boga wierzymy. Wykładamy ewangelię w punktach. Mówimy świadectwa uzdrowień – moje z guza, Darka z kręgosłupa, Karolina opowiada o cudownym uzdrowieniu pastora Sławka Poloka. Ostatecznie chory prosi o modlitwę. Krótko się modlimy, błogosławimy go i jego rodzinę. Mija ok. 2 tyg. Dzwonię do człowieka, który dał mi kontakt. Jest przejęty. Mówi, że jego znajomy wyszedł ze szpitala trzy dni temu. Całkowicie uzdrowiony! Widzi na oko, nie ma żadnych problemów. Siatkówka jest całkowicie odbudowana.

Tags

Comments are closed.