Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Niebo z brązu czy otwarte nad Tobą? – Steve & Kathy Gray

15 grudnia 2016
Comments off
2 148 Odsłon

Publikujemy nauczania Pastora Steva i Kathy Gray, które wygłosił w Szkole Bożych Liderów – 28.10.2016 r. oraz w trakcie piątkowego wieczornego spotkania Kościoła Chwały

Świadectwo Gabrysi:

Wraz z konferencją z udziałem pastorów Steva’a i Kathy Gray dostałam wielki prezent od Boga! Od wielu lat słyszałam dręczące głosy w głowie. Bóg miał dla mnie w prezencie zwycięstwo i posłużył się tym człowiekiem, abym mogła doświadczyć Królestwa Bożego. Kiedy pastor Steve zaczął wymieniać głosy, jakie słyszymy w głowie i wypowiedział słowa „Nic nie jest z Tobą nie tak”, warownie w moim umyśle runęły i przyszła wolność. 

Od tego czasu Królestwo we mnie wzrasta w szybkim tempie. Przyszła radość, wiara, tożsamość pełnej szczęścia córki Boga. Przyjęłam, że Słowo jest prawdą, że jestem piękną kobietą, że jestem kompletna i mocna, nie pozwolę być okradziona z mojej przyszłości. 

Rzeczy, których nie mogłam wcześniej robić z powodu onieśmielenia, religii czy złych myśli o sobie, są mi zwracane. Wiem, że Bóg cieszy się moim szczęściem, a przede mną więcej i więcej. Królestwo prawdziwie jest pośród nas i jest warte każdej ceny. 

Pastor Steve Gray w Szkole Bożych Liderów cz.1

Pastor Steve Gray w Szkole Bożych Liderów cz.2

Pastor Steve Gray w Szkole Bożych Liderów cz.3

Pastor Kathy Gray w Szkole Bożych Liderów

Pastor Steve Gray - sesja wieczorna, piątek 28.10

Comments are closed.