Blogi
Teologia Boża a teologia Jonasza (Czerwiec 18, 2018 6:12 pm)
Czy jesteś bogaty w Bogu? (Czerwiec 7, 2018 7:06 pm)
Prawdziwe objawienie (Maj 23, 2018 10:38 pm)
Potrzebujemy osobistego objawienia (Maj 10, 2018 3:54 pm)
Maria z Betanii (Kwiecień 30, 2018 2:34 pm)

Miejsce przemienienia

Tekst: Urszula Podżorska

Każdy dzień z Jezusem przybliża nas do lepszego poznania Go, większego zrozumienia naszej pozycji w Nim i w efekcie do wykonania naszej pracy tu na ziemi. Przestajemy chodzić po omacku. Zaczynamy poruszać się poprzez Jego pozycję Zwycięzcy oraz zwycięstwa. 

Zaczynamy też coraz bardziej rozumieć konieczność przygotowania i wytrenowania do podjęcia zadań, które powierzył nam Jezus. Ale jest też coś więcej. Kiedy z naszej nieprzymuszonej woli, w pełni świadomości wagi rzeczy, które stają przed nami, przyjmujemy Boże powołanie. Wtedy dochodzimy do miejsca „przemienienia”. Doświadczamy Bożego „tak”. Przychodzi Boże namaszczenie do naszego życia, przychodzi suwerenne potwierdzenie i wyposażenie do wykonania powierzonej nam pracy. Powoduje to wzrost autorytetu do działania oraz wzrost wewnętrznej siły.

Czasy, w których żyjemy, nie są łatwe. To nie są czasy, w których każdy może robić co chce i jak chce, przyszywając do tego etykietkę „chrześcijańskie”.  Bez Bożej ręki nad nami jesteśmy często jak dzieci, które bawią się w chrześcijaństwo. A świat czeka na objawienie się Synów Bożych.

Comments are closed.