Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Ewangelizacja w Kielcach

14 sierpnia 2015
Comments off
3 075 Odsłon

Tekst: Michał Ewertowski

Zbieramy ekipę. Jest 11:30. Pakujemy sprzęt i ruszamy w drogę. Dziś Kielce. Przemek i Paulina Życińscy przygotowali dla nas plac. Zaczyna się słonecznie. Gdy rozkładamy sprzęt, ludzie podchodzą, pytając kiedy zaczyna się koncert. Po odprawie zaczynamy. Sporo zaciekawionych osób, siadają na murkach i ławeczkach naprzeciwko. Gramy nasze najnowsze przeboje, mówimy świadectwa i głosimy dobrą wiadomość dla ludzi, dobrą nowinę. Bóg nie umarł! Bóg żyje!

W tym samym czasie reszta ekipy rozmawia z ludźmi. Przysiadają się dwie panie – by odpocząć. Zaczyna z nimi rozmawiać Ela, a potem modli się o jedną z kobiet. Pastor Agnieszka modli się o uzdrowienie dziecka. Michał mówi młodemu chłopakowi o Jezusie – ten przyjmuje zbawienie i zostaje ochrzczony w Duchu Świętym. Łukasz prowadzi długie rozmowy z dwoma paniami. Modli się o nie. W trakcie opowiadane są świadectwa ludzi i uzdrowień, przemian życia, słuchacze są poruszeni. Paru nastolatków słuchających jednego z nas, niby wyśmiewa ewangelię i odchodzi. Po kwadransie wracają, wołają tę samą osobę i proszą o więcej słowa. Życie płynie. Ludzie pragną zmian. Pragną modlitwy. Są głodni Boga. Bądź świadectwem, wszędzie gdzie jesteś. Roznoś życie, które masz w sobie. Bóg żyje! Zbliża się burza. Zwijamy sprzęt i idziemy na pizzę.

19:30. Na podsumowaniu dowiadujemy się że było około 30 rozmów twarzą w twarz, wiele modlitw o uzdrowienie i przyjęcie Jezusa jako Pana i Zbawiciela. Temu co mówimy, przysłuchiwało się około 150-200 osób. Po owocnym dniu wracamy do Warszawy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zbudowani. Żyjemy!

Tags

Comments are closed.