Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Przestań bać się diabła

10 maja 2016
Comments off
3 380 Odsłon

Głoszenie Pastora Marcina Podżorskiego – „Jak detronizować ducha, który rządzi w powietrzu?” (cz. 1 i 2)

„Diabeł został pokonany. Nie musisz się lękać i chodzić w strachu o zdrowie, małżeństwo czy finanse. Musisz wzrosnąć w tożsamości dziecka Bożego. Uwolnij objawienie Chrystusa, a wszystkie lęki odejdą z Twojego życia! Bóg chce nas doprowadzić do miejsca, gdzie Chrystus w nas rośnie. Jezus w Tobie to nie słabeusz, to potężny Bóg! Otwórz gejzer wody żywej, pij z tej rzeki, która jest w Tobie! Weź ją i niech będzie w Tobie uwolniona każdego dnia!

Kościół  musi chodzić w pozycji zwycięzcy. Modlitwa musi płynąć z tego miejsca. Nie jest to pycha, ale rozumienie pozycji. Przyjmij pozycję zwycięzcy. Nie ma znaczenia, jak się czujesz. Gdy wiesz, że jesteś synem czy córką, to zachowujesz się jak ten, do którego należy dziedzictwo.  Z tej pozycji będziesz uwielbiał Boga. Posyłał rozkazy. Słowo Pańskie niesie królestwo – uwolnij Słowo, a ono zajmie przestrzeń w duchu, przestaniesz się bać, będziesz umocniony i posilony i zobaczysz ekspansję królestwa.

Kościół królestwa, który rozumie swoją pozycję, choćby był małą garstką, będzie rozprzestrzeniał królestwo. A królestwo rośnie. Zajmuje pozycję i wypiera wszystkie inne duchy. Apostoł Paweł uwolnił Słowo (Dz.19), a ono zajęło przestrzeń, zaczęło pęcznieć, rosnąć w ludziach i atmosferze, aż czarownicy zaczęli przychodzić i publicznie palić swoje księgi. Tak samo będzie w tym kraju.”

Detronizowanie ducha, który rządzi w powietrzu (cz. 1) – Marcin Podżorski

Detronizowanie ducha, który rządzi w powietrzu (cz. 2) – Marcin Podżorski

Comments are closed.