Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Buduję swoje życie na skale

26 września 2015
Comments off
3 968 Odsłon

Fishing_Logo250Tekst: Zuzia Śladowska

To jest takie proste. Masz kochającą rodzinę, dobrych przyjaciół, całkiem dobre oceny w szkole,  pieniądze, myślisz, że wszystko to daje Ci szczęście… A tak naprawdę mimo tego, że żyjesz w rodzinie chrześcijańskiej i chodzisz do kościoła… czujesz się samotny? Odrzucony? Niechciany?

W podstawówce byłam jedną z tych osób bardziej nieśmiałych, przez co nielubianych. Mimo tego uczyłam się, poznawałam nowych ludzi, chodziłam do kościoła w zasadzie od małego, mimo tego, że nie sprawiało mi to żadnej satysfakcji, ani radości. Chodziłam, modliłam się, trochę śpiewałam piosenki, do modlitw też wychodziłam, uczęszczałam do szkółki dla dzieci, brałam udział w różnych konferencjach, ale nie było we mnie życia pełnego pasji… Do czasu gdy w maju 2014 roku podczas konferencji przebudzeniowej Bóg otworzył moje serce, moje oczy i po raz PIERWSZY poczułam, że On naprawdę JEST, a najlepsze, że JEST On we mnie, że czuję Jego obecność!

Moje życie diametralnie się zmieniło, zaczęłam się modlić i pół roku później wzięłam chrzest wodny, który zapieczętował to, że chcę podążać za Nim. Zaczęłam również poznawać coraz więcej ludzi takich jak ja, takich, którzy w pewnym momencie swojego życia również powiedzieli: Panie, bez względu na to co przyniesie przyszłość, ja będę iść za Tobą.

”Albowiem jestem tego pewien, że ani śmierć, ani życie, ani aniołowie, ani potęgi niebieskie, ani teraźniejszość, ani przyszłość, ani moce, ani wysokość, ani głębokość, ani żadne inne stworzenie nie zdoła nas odłączyć od miłości Bożej, która jest w Jezusie Chrystusie, Panu naszym.” Rz. 8:38-39

Często wracam do pewnej przypowieści z Ew. Łukasza, która mówi o budowaniu domu na skale. Pierwszy człowiek zbudował swój dom na piasku, a gdy przyszły kataklizmy, wichury i deszcze, jego fundamenty nie były dość mocne i jego dom się zawalił. W życiu jest bardzo podobnie, jeżeli budujesz swoje życie na rozrywkach tego świata, możesz polec. Drugi człowiek zbudował swój dom na skale i gdy nadeszły wichury i deszcze, jego dom wytrzymał i został nienaruszony. Tak samo jest w życiu i dlatego tak ważne jest, aby budować je na mocnym fundamencie, jakim jest Słowo Boże, a nie na tym co oferuje świat… alkohol, papierosy i inne używki. Tak buduję swoje życie, a Ty? Wiesz, że wybór tak naprawdę należy do Ciebie?

Tags

Comments are closed.