Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

13 sierpnia, Szpital MSW

8 września 2015
Comments off
3 247 Odsłon

Tekst: Karolina Chryć

13 sierpnia kolejny raz świadczyliśmy o Jezusie i uwalnialiśmy życie, tym razem w szpitalu MSW.

Spotykamy się pod szpitalem, towarzyszą nam mieszane uczucia, z jednej strony podekscytowanie, z drugiej emocje nagromadzone przez cały dzień. Nie dajemy się! Napieramy w duchu, modlimy się! Wszystko wraca do normy, jesteśmy gotowi do walki o ludzi!

Wchodzimy do sal, pełni entuzjazmu. Kilka pierwszych prób nieudanych – pacjenci są nieufni, po operacjach, nie chcą aby im przeszkadzano. Nie narzucamy się, błogosławimy i idziemy dalej. Nie poddajemy się! Kolejna sala, cztery panie. Jedna z nich wyraźnie nie chce nas słuchać i sugeruje innym, że nie warto. Michał mimo to opowiada świadectwo uzdrowienia, dlaczego Jezus umarł i zmartwychwstał. Jedna z nich, nie zniechęcona krytycznymi uwagami sąsiadki, prosi o modlitwę. Jak to ujmuje: – Modlitwy nigdy nie za wiele! Uwalniamy nad nią życie i zdrowie, przyjmuje Jezusa, to samo dzieje się z pozostałymi paniami w sali. Kiedy dochodzimy do „pani zbuntowanej” jest już całkowicie otwarta na modlitwę, również przyjmuje Jezusa, dostaje Nowy Testament.

Idziemy dalej, modlimy się o kolejne osoby. Jest pan z chorą trzustką po operacji, zmęczony, ale jego oczy mówią same za siebie. Kiwa na mnie, aby się modlić, jest wdzięczny i wzruszony… Jeszcze kilka osób przyjmuje Jezusa, Alleluja!

Zuzia i Ania wracają ze świadectwami nawróceń, ciekawych i wzruszających rozmów. Ludzie są głodni Boga, tak bardzo potrzebują Jego obecności, często jednak nie wiedzą, gdzie szukać, dlatego my chrześcijanie jesteśmy tak bardzo potrzebni w takich miejscach, aby przede wszystkim siać Boże Słowo, uwalniać i ustanawiać Boże Królestwo. Nie bójmy się chodzić do szpitali, nie miejmy wątpliwości, czy podołamy, bo jak mówi werset z 1 Jana 5; 4-5: „Wszystko co się narodziło z Boga, zwycięża świat; a zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza. A któż może zwyciężyć świat, jeśli nie ten, który wierzy, że Jezus jest Synem Bożym?”

Tags

Comments are closed.