Blogi
Teologia Boża a teologia Jonasza (Czerwiec 18, 2018 6:12 pm)
Czy jesteś bogaty w Bogu? (Czerwiec 7, 2018 7:06 pm)
Prawdziwe objawienie (Maj 23, 2018 10:38 pm)
Potrzebujemy osobistego objawienia (Maj 10, 2018 3:54 pm)
Maria z Betanii (Kwiecień 30, 2018 2:34 pm)

Wymiar przełomu

kobiet1000

Uwaga! Wydarzyło się coś wyjątkowego!

W sobotę miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. W Kościele Chwały w Warszawie odbyła się pierwsza Konferencja dla Kobiet.

Wyjątkowa z wielu powodów:

  1. Osobami usługującymi były „Córy Domu”. Pamiętacie Abrahama, jak uwolnił swojego bratanka Lota tzw. własnym sumptem, czyli z wojownikami urodzonymi i wychowanymi w domu? Dom jest tak silny jak ci, którzy się w nim urodzili/wychowali.
  2. Duch płynął bez limitów: Usługujące, bez wcześniejszych uzgodnień, wyzwalały jedno poselstwo: Boża kobieta dzisiaj, powinna być w „zastępie zwiastunek dobrej wieść”Ps.68.12

Chodząc w wolności zmienia/zatrzymuje/odmienia naturalny bieg rzeczy w swoim życiu. Przestając biernie przyglądać się złodziejowi, który, w różnych konfiguracjach przychodzi do jej życia, by kraść i niszczyć, powstaje do miejsca, by w odwadze krzyczeć: DOSYĆ, a w godności córki potrafi stanąć przed Ojcem, by żądać tego, co się jej należy: „źródeł górnych i dolnych”, by każde suche/jałowe/bezpłodne miejsce w jej życiu stało się owocującym ogrodem. To kobieta, która prowadząc dom , wychowując dzieci – czyni to w poświęceniu i powierzeniu wiedząc, że jej mąż i dzieci, to ludzie celu, powołania i przeznaczenia.

  1. Kobiety, które przyjechały na konferencję, niejednokrotnie kilkaset kilometrów, były głodne Boga (rzekłabym potocznie: do bólu). Głosić dla nich to był wielki przywilej każdej usługującej. Ich żywe reagowanie na głoszone poselstwo, pragnienie zmiany, natychmiastowy odzew na wezwania do modlitwy. Łzy, wolność w uwielbieniu, determinacja w modlitwie – bezsprzecznie dopełniły wyjątkowości tej Konferencji.

Dziękujemy Bogu, że odpowiedział na Nasze i Wasze wołanie. Przyszedł  i nadał temu wydarzeniu wymiar PRZEŁOMU.

 

Płyty z konferencji można zamawiać pod adresem:  wydawnictwo@ndp.org.pl

Tags

Comments are closed.