Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Wirtualny świat – prawdziwe problemy

17 marca 2014
Comments off
3 261 Odsłon

Tekst : Urszula Palonka

Została zapłacona najwyższa cena za życie każdego z nas, dlatego najwyższa pora, by uświadomić sobie jak nisko upadliśmy, jeśli jedyne na co nas stać to walki w e-przestrzeni.

Spędziłam ostatnio trochę czasu w Internecie. Poczytałam sobie chrześcijańskie dyskusje, toczące się na facebooku. Jestem nie tylko wściekła, ale i przerażona tym, co zobaczyłam. To jest jakieś nieporozumienie. Powiem więcej, to jest rynsztok. Chrześcijanie obrzucający się błotem w sprawach nieistotnych. Oni cały swój potencjał duchowy zamieniają w niekończące się dyskusje, spory na łamach portali internetowych. Czas to zakończyć!

Gdy chrześcijanie wychodzą spod autorytetu Kościoła, stają się łatwym łupem duchów zwodniczych. Nie przykładają swoich sił fizycznych i duchowych do realnej pracy, realnej odpowiedzialności. Nie będąc poddani korekcie, stają się wolnymi strzelcami, ludźmi bez zobowiązań, strażnikami kilku doktryn lub popularnych koncepcji.

Została zapłacona najwyższa cena za życie każdego z nas, dlatego najwyższa pora, by uświadomić sobie jak nisko upadliśmy, jeśli jedyne na co nas stać to walki w e-przestrzeni. Świat ginie, ale nas to nie wzrusza. Czas się głęboko upamiętać, zdjąć swoje korony. Zgiąć karki i zabrać się do pracy w realu.
Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, czyimi sługami staliśmy się: sługami własnego ego i sługami przeciwnika bożego. Szatanowi zależy na tym, by nas odciągnąć od prawdziwej Służby.
Modlę się teraz i łamię moc duchów zwodniczych nad życiem ludzi. Zatrzymuję demoniczną opresję na ich umysłach. Mówię: otwarte uszy i oczy duchowe! Wolność od duchów izolacjonizmu i ekskluzywizmu. Czas by pokutować z każdej formy buntu i pychy religijnej.

Nie zmarnuj swojego życia, to nie jest twoje przeznaczenie.

Comments are closed.