Blogi
Duch Święty (Luty 20, 2018 3:12 pm)
Niech stanie się światłość (Luty 12, 2018 11:21 pm)
Mój wybór: trwanie w Chrystusie! (Styczeń 30, 2018 6:41 pm)
Na czym polega działanie apostolskie? (Styczeń 29, 2018 12:08 pm)
Światłość świeci (Styczeń 22, 2018 10:00 pm)
Zrób krok w kierunku Boga (Styczeń 16, 2018 9:29 pm)

Wirtualny świat – prawdziwe problemy

20140317_fb_1000

Tekst : Urszula Palonka

Została zapłacona najwyższa cena za życie każdego z nas, dlatego najwyższa pora, by uświadomić sobie jak nisko upadliśmy, jeśli jedyne na co nas stać to walki w e-przestrzeni.

Spędziłam ostatnio trochę czasu w Internecie. Poczytałam sobie chrześcijańskie dyskusje, toczące się na facebooku. Jestem nie tylko wściekła, ale i przerażona tym, co zobaczyłam. To jest jakieś nieporozumienie. Powiem więcej, to jest rynsztok. Chrześcijanie obrzucający się błotem w sprawach nieistotnych. Oni cały swój potencjał duchowy zamieniają w niekończące się dyskusje, spory na łamach portali internetowych. Czas to zakończyć!

Gdy chrześcijanie wychodzą spod autorytetu Kościoła, stają się łatwym łupem duchów zwodniczych. Nie przykładają swoich sił fizycznych i duchowych do realnej pracy, realnej odpowiedzialności. Nie będąc poddani korekcie, stają się wolnymi strzelcami, ludźmi bez zobowiązań, strażnikami kilku doktryn lub popularnych koncepcji.

Została zapłacona najwyższa cena za życie każdego z nas, dlatego najwyższa pora, by uświadomić sobie jak nisko upadliśmy, jeśli jedyne na co nas stać to walki w e-przestrzeni. Świat ginie, ale nas to nie wzrusza. Czas się głęboko upamiętać, zdjąć swoje korony. Zgiąć karki i zabrać się do pracy w realu.
Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, czyimi sługami staliśmy się: sługami własnego ego i sługami przeciwnika bożego. Szatanowi zależy na tym, by nas odciągnąć od prawdziwej Służby.
Modlę się teraz i łamię moc duchów zwodniczych nad życiem ludzi. Zatrzymuję demoniczną opresję na ich umysłach. Mówię: otwarte uszy i oczy duchowe! Wolność od duchów izolacjonizmu i ekskluzywizmu. Czas by pokutować z każdej formy buntu i pychy religijnej.

Nie zmarnuj swojego życia, to nie jest twoje przeznaczenie.

Comments are closed.