Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Synowie i bogactwo

28 kwietnia 2016
Comments off
2 247 Odsłon

Zachęcamy Was do przesłuchania nauczania pastora Nobina Samsona, które wygłosił w niedzielę, 24 kwietnia w Kościele Chwały.  

Czy znasz biblijne zasady, które mogą skutecznie działać w Twoim życiu, gdy je będziesz stosował?

Jedna z nich jest zapisana w 1 Moj 8.22 – „Dopóki ziemia istnieć będzie, nie ustaną siew i żniwo, zimno i gorąco. lato i zima, dzień i noc.”

Z zasadami Bożymi jest tak, jak z prawem grawitacji, bez względu na to, czy w nie wierzysz, podlegasz im. Możesz je użyć albo będą działały przeciwko tobie. Bóg jest największym przykładem tego, co to znaczy prawo siania i żęcia, On wziął swojego syna i zasiał Go na ziemi. Nawet dziś zbiera żniwo w postaci wielu synów ludzkich i będzie zbierał je aż do końca czasów. Powinniśmy mieć Boży rodzaj wiary, że cokolwiek On zasieje, będzie też żął. Bóg żyje według praw, sam zaprojektował ziemię i prawa nią rządzące, a potem przyszedł na ziemię i poprzez zasianie syna, pokazał nam, że to prawo działa.

Jako dziecko Ojca, masz przymierze z Bogiem, a wraz z tym, dostęp do błogosławieństwa Abrahama! Tylko od Ciebie zależy, czy będziesz błogosławiony, czy nie – Biblia mówi, że np. gdy nie dajesz dziesięciny, stajesz po stronie przekleństwa. Błogosławiony ten, który polega na Bogu, twoje powodzenie pochodzi z nieba, wszystko co potrzebujesz, pochodzi stamtąd, zbawienie, uzdrowienie, ale również zaopatrzenie! W swojej sile możesz zaspokoić swoją potrzebę, ale w Jego sile będziesz bogaty. Teraz jest czas odzyskania wszelkiego błogosławieństwa, które straciliśmy przez nieposłuszeństwo pierwszego Adama. Bóg umieścił nas w daleko lepszym miejscu, niż Adama. Bóg chce cię wzbogacić Jest powiedziane, że chwała narodów przyjdzie do Was!

Pastor Nobin podsumował swój pobyt słowami: „Czas, który z wami spędziłem, był czasem znaczących słów oraz objawienia, przesłuchajcie wykładów i przejrzyjcie notatki, bo szczerze wierzę, że były to najbardziej znaczące, poważne słowa prorocze, które jak dotąd wypowiedziałem na tym miejscu. Zasiałem w Waszym sercu słowa nadziei, a gdy się połączymy z tymi słowami, połączymy się z Panem i odnajdziemy w nich wolność. Prawda, którą poznacie na temat powodzenia, finansów, wyzwoli Was. Prawda, którą znasz na jakiś temat, wyzwoli cię. Będą ciężkie czasy na ziemi, ale Ci, którzy trwają w cieniu najwyższego, będą zabezpieczeni.

Na własne oczy zobaczycie odpłatę na bezbożnych. Psalm 91 jest psalmem czasów ostatecznych, musisz żyć nim, studiować go codziennie, wyznawać, bo stanie się twoją rzeczywistością. Pojawi się czas zniszczenia, ale dla nas będzie to czas światłości, wolności, życia i miłości – czas Pana. Potrzebujemy mieć wiarę i nadzieję na przyszłość.

Wypracujcie to waszym życiu, bo Słowo będzie działało dla tych, którzy będą je stosowali!”

Wkrótce będzie dostępna płyta CD z seminarium z Nobinem Samsonem, które odbyło się w dniach 22-25 kwietnia w Warszawie, w Kościele Chwały. 

Comments are closed.