Silne rodziny w Ciele Chrystusa

2 marca 2017
Comments off
1 493 Odsłon

Seminarium „Rodzina i małżeństwo”. Duane i Debora Swilley, Warszawa, 16 marca 2017.

Zapraszamy do siedziby Kościoła Chwały w Warszawie na wyjątkowe wydarzenie-seminarium poświęcone tematyce małżeństwa i rodziny prowadzone przez wybitnych specjalistów w tej dziedzinie, cieszących się międzynarodową renomą Duane’a i Deborę Swilley. Korzystając z ich krótkiego pobytu w Europie, mamy unikalną szansę skorzystania z cennego doświadczenia, którym dzielą się na całym świecie, odbudowując i radykalnie zmieniając relacje małżeńskie i rodzinne w życiu tysięcy chrześcijan.

Duane Swilley – od dzieciństwa związany ze służbą Bogu, jako odnoszący sukcesy biznesmen założył jedną z największych w USA organizacji młodzieżowych (Alpha), przeciwdziałających patologiom społecznym. Potem, jako jeden z pastorów kościoła w Atlancie, był współautorem jego spektakularnego rozwoju liczebnego od 150 do 15000 członków. W 1995 wraz ze swoją żoną Deborą rozpoczął  samodzielną pracę misyjną w Miami na Florydzie. W krótkim czasie, docierając do społeczności miejskiej z przesłaniem ewangelicznej nadziei i skupiając się na pracy z rodzinami, zbudowali wielokulturowy kościół Hope United, gromadzący tysiące członków.

Od kilku lat Duane i Debora skupieni na tematyce rodzinnej, podróżują po całym świecie, pomagają budować silne rodziny w Ciele Chrystusa, sami będąc mentorami dla wielu chrześcijańskich przywódców.

Weź udział w nadchodzącym seminarium i zaproś swoich przyjaciół i znajomych!

Gdzie?:
• Siedziba Kościoła Chwały, ul. Skibicka 5, Warszawa-Okęcie

Kiedy?: 16 marca 2017 (czwartek):
• 8:30-12:00 – Sesje nauczające w Szkole Bożych Liderów (otwarte dla wszystkich); koszt uczestnictwa 15zł/os
• 19:00-21:30 – Spotkanie wieczorne (wstęp bezpłatny)

Comments are closed.