Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Rok 2014 – słowo prorocze. Dr. Jonathan David

1 stycznia 2014
Comments off
3 268 Odsłon

Co roku prorocze Słowo uwalnia wiarę i swoją uzdalniającą łaskę, aby wzmocnić i przyspieszyć wzrost oraz dojrzałość wierzących. Słowo prorocze wypełnia nasze serca nadzieją na lepszą przyszłość. Proroczy wymiar słowa daje poczucie nowego początku, przyjście kolejnego świtu. Jest obietnicą Bożej interwencji w sprawy człowieka i jego narodu. Jest obietnicą na to, że Bóg poruszy się między nami i że Jego lud będzie szedł do przodu, a diabeł wycofa się z naszego terytorium.

W nadchodzącym czasie Bóg zainterweniuje w niesamowity sposób, przynosząc wyzwolenie i ochronę. Zarządzi koniec wpływu diabła na nasze ciało, unieważniając demoniczne plany skazujące nas na porażkę, zniszczenie i zwiedzenie. Uwalniając słowo prorocze, Bóg umacnia nasz duchowy autorytet i daje nam zdecydowaną przewagę nad diabłem i naszymi wrogami. Przychylność i łaska przyśpieszą przejęcie dziedzictwa przez wierzących. Pozycja autorytetu i przychylności sprawi, że zostaniemy złączeni z ludźmi o tym samym charakterze duchowym i powołaniu.

Rok 2014 jest rokiem ponadnaturalnego wypełnienia proroctw, zabezpieczenia, ochrony i wzrostu

Prorocze obietnice wypełnią się. Dzięki naszej wierze i cierpliwości staną się rzeczywistością. (Heb. 6:9-20). Napierajmy na najlepsze rzeczy Królestwa a Bóg otworzy niebiosa, zapewniając obfite zabezpieczenie. Nasze czasy oraz czasy naszych dzieci będą czasami obfitości (V Mojż. 11:8-15; 2 Kor. 9:6-12). Słowo prorocze zapewni Bożą ochronę nad nami i nad tym, co do nas należy. Ten, kto przebywa pod skrzydłami Wszechmocnego, będzie mieszkał w miejscu ochrony, pokoju i powodzenia.

Pan zgromi pustoszyciela, grabieżcę, kłamcę i mordercę. Przykryje nas swoimi skrzydłami. Nie musimy obawiać się głodu czy plag, ponieważ nie jesteśmy przeznaczeni na sąd. (Ps. 91: 1-10; Ez. 36:22-38). Pozwólmy Bogu, aby działał za nas i bądźmy Mu całkowicie posłuszni (V Mojż. 28:1-14).

Przyśpieszony postęp nie nastąpi jednak, jeśli wróg nadal będzie toczył wojnę na naszym terenie. Musimy odciąć go i skończyć z cielesnością (Mat. 4:11; Łuk. 4:1,13,14). Bóg przygotował obfitą ucztę dla tych, którzy są odkupieni Jego krwią (Izaj. 25:6).

Tags

Comments are closed.