Blogi
Światłość świeci (Styczeń 22, 2018 10:00 pm)
Zrób krok w kierunku Boga (Styczeń 16, 2018 9:29 pm)
Poznanie Boga radykalnie zmienia człowieka (Styczeń 15, 2018 9:56 pm)
Ofiara Jezusa a Msza Święta (Styczeń 11, 2018 1:48 pm)
Silny lider – możesz nim być! (Styczeń 11, 2018 12:47 pm)
Nowy Rok – nowy Ty! (Styczeń 5, 2018 12:09 pm)

Przymierze na zawsze

_MG_5687resTekst: Urszula Podżorska

Raduj się niepłodna, która nie rodziłaś. Wykrzykuj radośnie i wesel się ty, która nie zaznałaś bólów, bo więcej dzieci ma porzucona, niż ta, która ma męża- mówi Pan. (Iz. 54/1)

Raduj się! Wykrzykuj radośnie ! Wesel się! – nie czekaj pasywnie na przełom w swoim życiu, bo się nie doczekasz. Z drugiej zaś strony, nie polegaj na własnej sile i braniu spraw w swoje ręce.

Upewnij się, z kim jesteś w przymierzu. Kto jest gwarantem twojej przyszłości i powodzenia. Jezus wyciąga do nas swoją dłoń i daje gwarancje swoich obietnic. Nie jesteśmy w stanie być szczęśliwi i spełnieni poza Jezusem. Jedyne co musisz zrobić, to zaufać Mu i podążać za nim.

Kiedy osobiście przychodzimy do prawdziwej, nie religijnej relacji z Nim, kiedy doświadczamy jego namacalnej obecności, która dotyka naszych serc swoją nie do ogarnięcia miłością i pokojem, nic już nie jest takie samo. Ty również możesz tego doświadczyć.

Bądź z ludźmi, którzy pomogą Ci na tę drogę wejść.


Od redakcji:

Serdecznie zapraszamy Cię na II Konferencję Kobiet, która odbędzie się 19.marca w Warszawie, w siedzibie Kościoła Chwały, ul. Skibicka 5. Hasłem przewodnim konferencji jest „Moc do zmiany życia”.

Pastor Urszula Podżorska będzie głosiła na temat wyjścia na wolność do swojego przeznaczenia.

Szczegółowy program i rejestracja:

konferencja.kosciolchwaly.pl

Comments are closed.