Blogi
Przełamywanie przeszkód (Październik 17, 2017 2:22 pm)
Para w gwizdek (Wrzesień 30, 2017 5:30 pm)
Unicestwienie spisku (Wrzesień 29, 2017 12:10 pm)
Noe – sprawiedliwy przed Bogiem (Wrzesień 15, 2017 12:12 pm)
Boża wola (Wrzesień 7, 2017 1:18 pm)
Bądź mężny (Sierpień 22, 2017 2:16 pm)

Przymierze na zawsze

_MG_5687resTekst: Urszula Podżorska

Raduj się niepłodna, która nie rodziłaś. Wykrzykuj radośnie i wesel się ty, która nie zaznałaś bólów, bo więcej dzieci ma porzucona, niż ta, która ma męża- mówi Pan. (Iz. 54/1)

Raduj się! Wykrzykuj radośnie ! Wesel się! – nie czekaj pasywnie na przełom w swoim życiu, bo się nie doczekasz. Z drugiej zaś strony, nie polegaj na własnej sile i braniu spraw w swoje ręce.

Upewnij się, z kim jesteś w przymierzu. Kto jest gwarantem twojej przyszłości i powodzenia. Jezus wyciąga do nas swoją dłoń i daje gwarancje swoich obietnic. Nie jesteśmy w stanie być szczęśliwi i spełnieni poza Jezusem. Jedyne co musisz zrobić, to zaufać Mu i podążać za nim.

Kiedy osobiście przychodzimy do prawdziwej, nie religijnej relacji z Nim, kiedy doświadczamy jego namacalnej obecności, która dotyka naszych serc swoją nie do ogarnięcia miłością i pokojem, nic już nie jest takie samo. Ty również możesz tego doświadczyć.

Bądź z ludźmi, którzy pomogą Ci na tę drogę wejść.


Od redakcji:

Serdecznie zapraszamy Cię na II Konferencję Kobiet, która odbędzie się 19.marca w Warszawie, w siedzibie Kościoła Chwały, ul. Skibicka 5. Hasłem przewodnim konferencji jest „Moc do zmiany życia”.

Pastor Urszula Podżorska będzie głosiła na temat wyjścia na wolność do swojego przeznaczenia.

Szczegółowy program i rejestracja:

konferencja.kosciolchwaly.pl

Comments are closed.