Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Premiera Głosu Przebudzenia

6 marca 2020
Comments off
1 299 Odsłon

Już w sprzedaży najnowszy numer magazynu „Głos Przebudzenia”. Poniżej informacje na temat zawartości najnowszego numeru. Magazyn jest dostępny w wersji papierowej w sklepie Wydawnictwa Nadzieja dla Przyszłości oraz w sieci Empik.

O Magazynie:
Półrocznik „Głos Przebudzenia” jest kontynuacją Magazynu Cel, który był wydawany przez Fundację Nadzieja dla Przyszłości w latach 2005-2012. Magazyn promuje idee przebudzenia i reformacji w społeczeństwie, prezentując jednoznaczne biblijne stanowisko w sprawach społeczno – politycznych. Głos Przebudzenia jest wydawany w formie papierowej oraz jako ebook.

Głos Przebudzenia nr 1 (2) 2020  

Temat numeru: Nowa reformacja

Przyglądamy się tematowi nowej reformacji z perspektywy historycznej, współczesnej, polskiej i europejskiej. Stawiamy pytania, w jakiej mierze nasza przyszłość zależy od kondycji Kościoła Jezusa Chrystusa. Wskazujemy kierunki zmian w funkcjonowaniu kościołów, które chcą mieć realny wpływ na społeczeństwo. Pokazujemy, jak w życiu osobistym można przyjąć prawdy nowej reformacji i zacząć żyć w pełni mocy Ducha Świętego oraz swojego powołania. Definiujemy, czym jest sukces według biblijnego standardu i wyjaśniamy, jakie są kluczowe czynniki powodzenia w każdym zakresie życia.

W numerze m.in.
Kościół światłości, kościół mroku – Marcin Podżorski
Putin a sprawa Polska – Janusz Szarzec
Reformacja, która budowała nowożytną Europę  – dr Włodzimierz Tasak
Od reformacji do nowej reformacji – Marcin Podżorski
Patriotyzm – Janusz Szarzec
Kryzys rodziny i cywilizacji – dr Wojciech Gajewski
Pełna ewangelia – biblijny i historyczny klucz do przebudzenia – specjalnie dla „Głosu Przebudzenia” – dr Roberts Liardon
Głos uciszonych – Rozmowa z dr Mikiem Davidsonem
Moja podróż do prawdy – Rozmowa z Matthew Grechiem
Sukces świadomy celu – Marta Wróbel
Oswojenie duchowości – Agnieszka Onyszczuk
Inwazja nieba na ziemię – Urszula Matan
John Wycliffe – przedpremierowo fragment książki „Boży Generałowie – Wielcy Reformatorzy”
oraz fascynujące historie ludzi, którzy żyją na co dzień z Bogiem: jak Bóg uratował małżeństwo usługujących, o pokonywaniu limitów w życiu, spłacone kredyty

Numer archiwalny

Aktualny numer Głosu Przebudzenia można kupić na stronie sklepu internetowego Fundacji Nadzieja dla Przyszłości oraz w sieci Empik.

Comments are closed.