Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Początek przygody z Bogiem – wiara na 2015

29 grudnia 2014
Comments off
2 334 Odsłon

Czy kiedykolwiek marzyłeś o zrobieniu czegoś wielkiego dla Boga? Dlaczego rok 2015 nie miałby być rokiem twojej przygody z Bogiem?

Jako dziecko wychowane w kościele, nigdy nie rozumiałam, czym naprawdę jest wiara. Była słowem, które słyszałam cały czas, nie była jednak częścią mojego życia. Żyłam, według tego co czułam, tak jak większość chrześcijan. Jako dwudziestoparolatka w końcu zrozumiałam prawdziwą jej definicję, jako że przeszłam kryzys wiary. Na szczęście byłam już częścią World Revival Church i moi liderzy w przeszłości sami przeszli przez kryzys. Ponieważ byłam wierna Słowu Bożemu, wyszłam z kryzysu jako inna osoba. Słyszysz Boże Słowo, wierzysz w nie w swoim sercu, i wypełniasz je – to jest wiara. Prawdopodobnie był już w moim życiu czas, kiedy chodziłam przez wiarę, jednak tego nie rozpoznawałam. Kiedy chodzisz przez wiarę, tracisz kontrolę nad swoim życiem i musisz zacząć polegać na Bogu. Pokazuje to, w co naprawdę wierzysz i powoduje, że dorastasz i zbliżasz się do Boga. Wspaniałą rzeczą w wierze jest to, że każdy, bez względu na wiek, może wierzyć. Abraham wierzył jako starzec, Maria, matka Jezusa – jako młoda kobieta, Anna – jako mężatka. Bóg chce, abyśmy my też to robili. To czy masz wiarę w Boga i wiarę w Jego Słowo jest fundamentalne. To jest to, co naprawdę Mu się podoba. Poza tym, czy nie jest to coś, co mamy robić w naszym życiu?

Jak zacząć chodzić przez wiarę? To proste: studiuj Boże Słowo, czytając je na głos, i wykonuj je! Wtedy naprawdę zaczynasz przygodę, którą Bóg dla Ciebie przygotował. Bóg chce, żebyś Go znał i wszedł w Jego rzeczywistość. Oznacza to życie pełne Jego obecności, siły i zdolności, by przetrwać w mrocznym świecie. Czy kiedykolwiek marzyłeś o zrobieniu czegoś wielkiego dla Boga? Dlaczego rok 2015 nie miałby być rokiem twojej przygody z Bogiem? Gwarantuję Ci, że jeśli zdecydujesz, że rok 2015 będzie takim rokiem,  zobaczysz, że Bóg zacznie zaspokajać głód, który masz w sobie. Głód Jego, głód zrobienia czegoś, co dotknie ludzkich żyć! Moja odpowiedź to: dlaczego nie? Na co czekasz?

Comments are closed.