Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Peter Gammons w Polsce

8 stycznia 2015
Comments off
3 302 Odsłon

W marcu tego roku na zaproszenie Kościoła Chwały będziemy ponownie gościć w Polsce Petera Gammonsa; człowieka, który do tej pory dotarł z Ewangelią do ponad 100 mln ludzi na całym świecie. Teraz chce dotrzeć do Polaków!

„To jeden z największych współczesnych misjonarzy, niesamowity ewangelista do narodów. Cenię i wspieram jego posługę. Podziwiam tego człowieka” – tak służbę Petera Gammonsa oceniał dr T.L. Osborn, jeden z wielkich ewangelistów XX wieku.

W Warszawie poprowadzi on serię spotkań ewangelizacyjnych, które odbędą się w dniach 21-24 marca 2015 r.

Dr Gammons przynosi potrzebującym ludziom Dobrą Nowinę Jezusa Chrystusa o zbawieniu, uzdrowieniu i wolności od związań, która jest poparta manifestacją znaków i cudów. Dodatkowo nasz gość w dniach 23 i 24 marca w godzinach dopołudniowych poprowadzi w siedzibie Kościoła Chwały na zajęciach Szkoły Bożych Liderów wykłady na temat ewangelizacji i misji.

Peter Gammons przez 40 lat swej służby dotarł bezpośrednio do ponad 100 mln ludzi z 70 narodów świata. Miał okazję głosić Ewangelię do 4 mln słuchaczy zgromadzonych w jednym miejscu (w Manili na Filipinach), co było wydarzeniem bez precedensu w historii chrześcijańskich misji. Już jako młody chłopak został powołany przez Boga, by nieść światu przesłanie o uzdrowieńczej mocy Chrystusa. Swoją służbę realizuje między innymi przez organizowanie wielkich spotkań ewangelizacyjnych w dużych miastach, podczas których tysiące ludzi powierzają swe życie Chrystusowi i doznają uzdrowienia z chorób i dolegliwości. W wielu krajach które odwiedza, jest przyjmowany przez politycznych przywódców, liderów religijnych oraz innych wybitnych przedstawicieli życia społecznego. Głoszona przez niego Ewangelia dociera do ponad 200 krajów świata za pomocą telewizji satelitarnej, a 70 książek jego autorstwa, tłumaczonych na wiele języków, rozeszło się do tej pory w ponad 2 mln egzemplarzy. Od 20 lat wspomaga także głodujące i potrzebujące dzieci, zapewniając im dostawy pożywienia, lekarstw i innych niezbędnych środków poprzez swoją międzynarodową organizację charytatywną ECHO (End Child Hunger Organisation).

Szczegóły na stronie domowej organizatora…

Tags

Comments are closed.