Blogi
Niech stanie się światłość (Luty 12, 2018 11:21 pm)
Mój wybór: trwanie w Chrystusie! (Styczeń 30, 2018 6:41 pm)
Na czym polega działanie apostolskie? (Styczeń 29, 2018 12:08 pm)
Światłość świeci (Styczeń 22, 2018 10:00 pm)
Zrób krok w kierunku Boga (Styczeń 16, 2018 9:29 pm)
Poznanie Boga radykalnie zmienia człowieka (Styczeń 15, 2018 9:56 pm)

Parter górą

KotKuba_Biblia_1000

Tekst: Kot Kuba

„…rodzaj pomyłki, (…) że głupców stawia się na wysokich stanowiskach, a zasobni w mądrość siedzą nisko” Księga Kaznodziei Salomona 10:5b-6.

Ja, kot Kuba, zdecydowanie za nisko siedzę, jak na moją mądrość, a już na pewno elokwencję. Po ostatnim tąpnięciu w polityce (nie żebym tu wyrokował, który z pozostałych na placu boju kandydatów na prezydenta mądrzejszy jest od drugiego) wstąpiła we mnie wiara, że można poruszyć wszystko, każdy system, korzystając więc z narodowego zamieszania, postanowiłem zadziałać  w wierze co do swojej społecznej pozycji. Moja pani bardzo trywializuje sprawę, twierdząc, że wreszcie ruszyłem koci zad. Ja po prostu dojrzałem do miejsca zarządzania i wpływu, a że warunki są ku temu coraz odpowiedniejsze, startuję! Jak państwo wiecie, na to Pan Jezus objawił się na ziemi (i przeze mnie, kota Kubę), aby zniweczyć dzieła diabelskie.  Może nimi być choroba, zniewolenie, brak, ale też złe pozycjonowanie. Od zwierzchności pochodzi taka pomyłka i ja właśnie ją poprawiam!

A co do tytułowego hasła,  wzięło się ono stąd, że  w naszej wspólnocie mieszkaniowej głosuje się posiadaną powierzchnią, więc jak ktoś ma ogródek, czuje się jak wielki pan. Dominuje więc głos z parteru, choć jeszcze trochę komplikuje sprawę garaż podziemny…

Tags

Comments are closed.