Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Palenie kąkolu

8 czerwca 2015
Comments off
3 273 Odsłon

Tekst: Marcin Podżorski

„Podobne jest Królestwo Niebios do człowieka, który posiał dobre nasienie na swej roli. A kiedy ludzi spali przyszedł jego nieprzyjaciel i nasiał kąkolu między pszenicę i odszedł. (…) A w czasie żniwa powiem żeńcom: zbierzcie najpierw kąkol i powiążcie go w snopki na spalenie a pszenicę zwieźcie do mojej stodoły” (Mat 13/24-25, 30).

Każda rzecz w sferze duchowej przynosi owoc. Słowo jest ziarnem, które jest zasiewane w sercach ludzi. Zdrowe ziarno wydaje zdrowy plon w życiu ludzi.

Biblia pisze, że diabeł (zły) również dysponuje ziarnem. Tyle tylko, że jest to ziarno kąkolu, które stara się zasiać w naszych sercach. Zarówno pszenicę jak i kąkol sieją ludzie używani odpowiednio przez Boga albo przez diabła.

Po owocu poznajesz rzeczy w Królestwie Bożym, czy są z Bożej czy cielesnej czy też demonicznej inspiracji. Bo z ziarna, które nasiałeś, wyrośnie albo piękne zboże albo kąkol.

Kiedy nie ma Bożego poruszenia, rzeczy rodzą się bardzo długo, często kąkol i pszenica są razem. W zasadzie często ludzie latami nie wiedzą, co jest dobre a co jest złe, bo długo nie można rozpoznać owocu. Taki stan sprzyja dostosowywaniu się do szarości, że trudno odróżnić kąkol od pszenicy.

Jednak zupełnie inaczej jest, kiedy przychodzi Boże przyśpieszenie. Ono charakteryzuje się tym, że przychodzi szybki owoc, szybka weryfikacja. Życie Boże płynie z każdej strony. Odpowiedzi od Boga przychodzą do ludzi, którzy poddali się Bogu w posłuszeństwie. Każdy może to zobaczyć, skosztować, po prostu tego doświadczyć. Świadectwa ludzi są realne, nie wirtualne. Co jest owocem? Przemienione życie ludzi. To można zważyć i zmierzyć. To jest realne.

Obecnie Bóg weryfikuje Kościół. Obnaża plantacje kąkolu i zbiera je na spalenie. Nie ma żadnego pożytku z kąkolu. Nie ma żadnego pożytku z usługujących, którzy zasiewają kąkol.

Ludzie, którzy sieją kąkol, zaczynają być obnażeni. W konsekwencji będą zupełnie pozbawieni wpływu na Kościół. Żniwa przyszły.

Comments are closed.