Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Ocalony z klubu 27

26 listopada 2015
Comments off
2 719 Odsłon

Tekst: Piotr Polanowski

Zachęcam wszystkich, którzy lubią literaturę autobiograficzną, aby przeczytali książkę autorstwa Briana Welcha – gitarzysty solowego znanego z wykonywania ekstremalnej muzyki metalowej zespołu KORN, gwiazdy światowego formatu.” Head” – bo taki ma pseudonim artystyczny – w sposób barwny, niezwykle sugestywny, a przy tym szczery do bólu opisuje siebie od czasów szkolnych, do momentu w którym mówi o sobie: „dopiero zaczynam żyć naprawdę”.

Był gwiazdą rocka znaną wszystkim, którzy interesują się muzyką metalową. Jak wielu innych uległ pokusom i blichtrowi świata, w którym żył.

„Sex, drugs & alkohol” to było jego życie. Jemu się jednak udało przeżyć, nie wszedł do panteonu przeklętych z tzw. Klubu 27,do którego należeli muzycy, którzy złożyli swoje życie na ołtarzu zatracenia mając tylko 27 lat lub mniej: Jimi Hendrix, Jim Morrison, Janis Joplin, Ian Curtis, Kurt Cobain, Amy Winehouse. Oni nie przeżyli 27 lat, by wymienić część tych najbardziej znanych.

Welch był absolutnym alkoholikiem i narkomanem pogrążonym w depresji wynikającej z licznych uzależnień. Jak pił, jak ćpał, jak zmagał się z wybuchami agresji i jak cudownie poczuł dotyk BOGA, który wysłuchał jego wołania i zabrał od niego wszystkie demony, niosąc mu natychmiastowe wyzwolenie i uzdrowienie – to i wiele więcej znajdziecie na kartach tej książki

Książka świetna, a mam tego typu literatury bardzo pokaźny zestaw, autobiografie i biografie wielu muzyków, na ich tle przez swoją szczerość wypada wyjątkowo, a miłość do dziecka i jego walka, aby je chronić – po prostu piękna. Polecam nie tylko fanom muzyki metalowej, tym bardziej, że Brian „Head” napisał ją sam osobiście z potrzeby serca.

Tym, którzy szukają pomysłu na prezent dla najbliższych, bądź chcieliby uzupełnić swoją biblioteczkę podpowiadam, że tylko do 29.11 można nabyć tę książkę w sklepie internetowym w promocyjnej cenie: 20,90 zł.


Od redakcji:

Zamiłowanie do ciężkiego metalowego brzmienia nie przeszkadza Brianowi zamieszczać wpisu na Instagramie z 1 Jana 1: 3-4: „Co widzieliśmy i słyszeliśmy, to i wam zwiastujemy, abyście i wy społeczność z nami mieli. A społeczność nasza jest społecznością z Ojcem i Synem jego, Jezusem Chrystusem. A to piszemy, aby radość nasza była pełna”.
Źródło:  Instagram

Poniżej prezentujemy wywiad, którego wykonawca udzielił w 2012 roku, wyjaśniając powody, dla których zarzucił imprezowy styl życia i opuścił KORN. Materiał w j.angielskim. (źródło: You Tube)

Brian Welch: Dlaczego porzuciłem KORN?

Comments are closed.