Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

O nas

O nas:

Jesteśmy ludźmi, którzy kochają Boga i tak naprawdę wszystko Mu zawdzięczają. Jezus zmienił życie każdego z nas – uwolnił od grzechu, bólu, lęku, samotności, uzdrowił, obdarzył miłością, pokojem i nadzieją. Dał prawdziwie NOWE ŻYCIE. O tym opowiadamy na tym portalu. Wierzymy również, że Biblia (tj. Pismo Święte) jest natchnionym Słowem Bożym. Pomaga nam poznać Boga, obdarza mądrością do życia, uczy, co jest właściwe i niesie odpowiedź na każde pytanie. Wierzymy, że Duch Święty działa dzisiaj tak samo, jak działał za czasów pierwszego Kościoła. Czas cudów wcale się nie skończył – możesz ich doświadczać każdego dnia. 

Na portalu CEL pragniemy się dzielić historiami ludzi, których życie zostało zmienione przez Boga. Przybliżamy prawdy Bożego Słowa, które można stosować w każdej sferze życia. Piszemy na temat współczesnego kościoła, rodziny, małżeństwa, wychowania dzieci, finansów i biznesu.   

Jeżeli masz pytania, szukasz więcej informacji lub potrzebujesz modlitwy, możesz skontaktować się z nami na adres e-mail: portalcel@ndp.org.pl . Z chęcią odpowiemy na twoje pytania. Zastrzegamy jednak, że nie jesteśmy forum dyskusyjnym. 

 

Portal CEL prowadzony jest przez Fundację Nadzieja dla Przyszłości założoną przez Kościół Chwały. Więcej informacji: 

www.ndp.org.pl – Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą wydawniczą Fundacji, w tym Magazynem Chrześcijańskim GŁOS PRZEBUDZENIA. 

 

www.kosciolchwaly.plJeżeli szukasz wspólnoty ludzi wierzących, serdecznie zapraszamy cię na nabożeństwo niedzielne w Warszawie lub do któregoś z naszych kościołów lokalnych. Informacje o lokalizacjach i spotkaniach znajdziesz na stronie internetowej. 

 

Zostań z nami. Co tydzień nowe artykuły!