Blogi
Charakter w ogniu prób (Listopad 21, 2017 11:59 pm)
Unikanie ducha plotkarstwa (Listopad 14, 2017 5:50 pm)
Wbrew odczuciom: Nie jesteś sam (Październik 31, 2017 2:06 pm)
Cena bycia wielkim (Październik 24, 2017 3:09 pm)
Przełamywanie przeszkód (Październik 17, 2017 2:22 pm)
Para w gwizdek (Wrzesień 30, 2017 5:30 pm)

Nowe serce

20131209_NewHeart_1000

Tekst: Norbert Marczyński, opracowanie Kinga Gozdalik

Pragnę podzielić się świadectwem mocy Jezusa. On jest lekarzem.

Wszystko zaczęło się w marcu 2013 roku. Zaczynało mi brakować oddechu i czułem niesamowity ucisk w sercu. Zignorowałem to, mimo że wszyscy namawiali mnie na wizytę u lekarza. Nie korzystałem z jego pomocy, odkąd się nawróciłem, więc była to dla mnie trudna decyzja. Ból stał się jednak nieznośny, w końcu pojechałem na ostry dyżur. Po badaniach EKG lekarz spojrzał na mnie z przerażeniem i stwierdził chorobę wieńcową. Prawa strona serca nie pracowała. Zacząłem krzyczeć do Boga: „Ojcze to nie od Ciebie, Ty nie doświadczasz swoich dzieci chorobami! Nie zgadzam się! Powiedz mi: dlaczego?”. Wtedy dostałem od Boga wizję, wspomnienie, kiedy jako mały chłopiec dostałem zapaści i musiałem otrzymać dosercowy zastrzyk z adrenaliny. Lekarz powiedział: w przyszłości będziesz miał problemy z sercem.

Na najbliższej modlitwie wieczornej włożyłem swojemu pastorowi fiolkę oleju do ręki i przytoczyłem słowa z Pisma Świętego: „Jeżeli kto z was choruje, niech wezwie starszych, a oni go namaszczą i stanie się wam”. Krzycząc, wyrzekłem się przekleństwa i przeprosiłem Boga za lekarza, który je wypowiedział. Żadnego lekarza! Ani leków! – krzyczałem – Jezus mnie uzdrowił!”. Podczas kolejnej wizyty lekarz znów wykonał badanie EKG. Zamarł, kiedy zobaczył wynik. Był prawidłowy. W sercu nie było żadnych zmian. Jezus jest wspaniały.

Nigdy nie myśl, że Bóg doświadcza cię poprzez cierpienie. Choroba jest nielegalna na ziemi. Jezus na krzyżu zwyciężył śmierć i każdą chorobę – więc twoją także!

Comments are closed.