Blogi
Teologia Boża a teologia Jonasza (Czerwiec 18, 2018 6:12 pm)
Czy jesteś bogaty w Bogu? (Czerwiec 7, 2018 7:06 pm)
Prawdziwe objawienie (Maj 23, 2018 10:38 pm)
Potrzebujemy osobistego objawienia (Maj 10, 2018 3:54 pm)
Maria z Betanii (Kwiecień 30, 2018 2:34 pm)

Niechaj chwała twa zstąpi na nas dziś – premiera w listopadzie

20141020_NiechajChwala_1000

Niechaj Chwała Twa Zstąpi na Nas Dziś – to zapis pełnego pasji i miłości do Boga uwielbienia, wyraz pragnienia Jego obecności i chwały, z którym każdy wierzący może się utożsamić. Premiera dwupłytowego albumu już w listopadzie!

 

Cel: Jesteś autorką wielu pieśni, które możemy usłyszeć na płycie. W jakich okolicznościach powstawały?

Urszula Matan: Pieśni są tak naprawdę wspólnego autorstwa, bo powstawały wszystkie bez wyjątku w czasie spotkań, modlitw kościoła. Najpierw były to spontaniczne pieśni z inspiracji Ducha Świętego, potem pracowałam nad tym w domu i z niektórych fragmentów powstały te właśnie utwory.

Cel: Czy tworzeniu nowej płyty towarzyszyła inna atmosfera, czy spodziewasz się innych owoców niż po Worship Live?

U.M.: Kościół jest w innym miejscu niż dwa lata temu, w czasie powstawania Worship Live, więc i atmosfera inna. Mamy oczekiwania, że ta płyta będzie inspiracją do modlitwy dla wielu, że wzbudzi w sercach ludzi prawdziwą tęsknotę za Bogiem i Jego chwałą.

Cel: Który z utworów jest dla Ciebie szczególnie ważny?

U.M.: Dla mnie szczególnie ważna jest „Przemija kształt tego świata”, bo mam niejednokrotnie wrażenie, że oglądam świat w jego końcowej fazie, że to co widzę teraz, diametralnie się zmieni już wkrótce i potrzebujemy się radykalnie przygotować.

Cel: Jaki jest główny przekaz płyty?

U.M.: Potężny, zwycięski Bóg przygotowuje serca wierzących, ponieważ pragnie wylać swoją chwałę na Kościół. To przesłanie przewija się poprzez wszystkie piosenki na płycie.

Tags

Comments are closed.