Blogi
Cierpliwość kluczem do zwycięskiego życia (Kwiecień 16, 2018 1:43 pm)
Wierzmy, że posiądziemy Ziemię Obiecaną (Kwiecień 5, 2018 10:08 pm)
Rozbicie więzów religii (Kwiecień 5, 2018 2:52 pm)
Nasz Jezus Zwycięski (Marzec 26, 2018 4:54 pm)
Wołaj z głębi serca (Marzec 19, 2018 1:03 pm)
Boży szlif (Marzec 7, 2018 7:47 pm)

Niebo z brązu czy otwarte nad Tobą?

Publikujemy nauczania Pastora Steva i Kathy Gray, które wygłosił w Szkole Bożych Liderów – 28.10.2016 r. oraz w trakcie piątkowego wieczornego spotkania Kościoła Chwały

Świadectwo Gabrysi:

Wraz z konferencją z udziałem pastorów Steva’a i Kathy Gray dostałam wielki prezent od Boga! Od wielu lat słyszałam dręczące głosy w głowie. Bóg miał dla mnie w prezencie zwycięstwo i posłużył się tym człowiekiem, abym mogła doświadczyć Królestwa Bożego. Kiedy pastor Steve zaczął wymieniać głosy, jakie słyszymy w głowie i wypowiedział słowa „Nic nie jest z Tobą nie tak”, warownie w moim umyśle runęły i przyszła wolność. 

Od tego czasu Królestwo we mnie wzrasta w szybkim tempie. Przyszła radość, wiara, tożsamość pełnej szczęścia córki Boga. Przyjęłam, że Słowo jest prawdą, że jestem piękną kobietą, że jestem kompletna i mocna, nie pozwolę być okradziona z mojej przyszłości. 

Rzeczy, których nie mogłam wcześniej robić z powodu onieśmielenia, religii czy złych myśli o sobie, są mi zwracane. Wiem, że Bóg cieszy się moim szczęściem, a przede mną więcej i więcej. Królestwo prawdziwie jest pośród nas i jest warte każdej ceny. 

Pastor Steve Gray w Szkole Bożych Liderów cz.1

Pastor Steve Gray w Szkole Bożych Liderów cz.2

Pastor Steve Gray w Szkole Bożych Liderów cz.3

Pastor Kathy Gray w Szkole Bożych Liderów

Pastor Steve Gray - sesja wieczorna, piątek 28.10

Comments are closed.