Blogi
Wołaj z głębi serca (Marzec 19, 2018 1:03 pm)
Boży szlif (Marzec 7, 2018 7:47 pm)
Zacznij działać! (Marzec 1, 2018 10:33 pm)
Duch Święty (Luty 20, 2018 3:12 pm)
Niech stanie się światłość (Luty 12, 2018 11:21 pm)
Mój wybór: trwanie w Chrystusie! (Styczeń 30, 2018 6:41 pm)

Miejsce przemienienia

Tekst: Urszula Podżorska

Każdy dzień z Jezusem przybliża nas do lepszego poznania Go, większego zrozumienia naszej pozycji w Nim i w efekcie do wykonania naszej pracy tu na ziemi. Przestajemy chodzić po omacku. Zaczynamy poruszać się poprzez Jego pozycję Zwycięzcy oraz zwycięstwa. 

Zaczynamy też coraz bardziej rozumieć konieczność przygotowania i wytrenowania do podjęcia zadań, które powierzył nam Jezus. Ale jest też coś więcej. Kiedy z naszej nieprzymuszonej woli, w pełni świadomości wagi rzeczy, które stają przed nami, przyjmujemy Boże powołanie. Wtedy dochodzimy do miejsca „przemienienia”. Doświadczamy Bożego „tak”. Przychodzi Boże namaszczenie do naszego życia, przychodzi suwerenne potwierdzenie i wyposażenie do wykonania powierzonej nam pracy. Powoduje to wzrost autorytetu do działania oraz wzrost wewnętrznej siły.

Czasy, w których żyjemy, nie są łatwe. To nie są czasy, w których każdy może robić co chce i jak chce, przyszywając do tego etykietkę „chrześcijańskie”.  Bez Bożej ręki nad nami jesteśmy często jak dzieci, które bawią się w chrześcijaństwo. A świat czeka na objawienie się Synów Bożych.

Comments are closed.