Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Jak przezwyciężyć strach?

17 września 2016
Comments off
2 101 Odsłon

Fishing_Logo250Tekst: Zuzia Śladowska

Ostatniej nocy położyłam się spokojnie spać. Wszystko było w porządku. W miarę szybko usnęłam… Obudziłam się nagle. Spojrzałam na zegarek. Była 4:40. Wokół było ciemno, bo jeszcze słońce nie wzeszło.

Wydawało mi się, że ktoś stoi pod balkonem i chce wejść, że jakieś robaki chodzą mi po łóżku, że w przestrzeni między moim łóżkiem, a łóżkiem mojej siostry JEST coś strasznego. Może wydawać się to błahą rzeczą, ale ja naprawdę się bałam. Mówię Wam: to było straszne uczucie. Kilka razy wstawałam, przekręcałam się, czułam jakby coś mnie atakowało od środka…

Diabeł, który zaatakował mnie poprzez STRACH  jest kłamcą, chce Cię związać i zniszczyć. Zorientowałam się, że to on nie pozwala mi spać spokojnie i podsuwa różne myśli. Postanowiłam, że zrobię z nimi porządek. W imieniu Jezusa Chrystusa nakazałam wszelkim złym myślom się wynosić. Oprócz tego kilka razy ogłosiłam: „Spokojnie się ułożę i zasnę, Bo Ty sam, Panie, sprawiasz, że bezpiecznie mieszkam.” (Ps.9:4)

I wiecie co???

Po paru sekundach wszelkie myśli strachu w mojej głowie ucichły. Wraz z Bożą obecnością przyszedł pokój. Spokojnie się ułożyłam i zasnęłam.

Spytasz, dlaczego tak się stało?

Masz autorytet, a Twoje słowa mają moc w każdej sytuacji. Jeżeli ogłaszasz Boże Słowo nad swoim życiem ono ma moc do zmiany i to się dzieje naprawdę!

Tags

Comments are closed.