Blogi
Cierpliwość kluczem do zwycięskiego życia (Kwiecień 16, 2018 1:43 pm)
Wierzmy, że posiądziemy Ziemię Obiecaną (Kwiecień 5, 2018 10:08 pm)
Rozbicie więzów religii (Kwiecień 5, 2018 2:52 pm)
Nasz Jezus Zwycięski (Marzec 26, 2018 4:54 pm)
Wołaj z głębi serca (Marzec 19, 2018 1:03 pm)
Boży szlif (Marzec 7, 2018 7:47 pm)

Jak przezwyciężyć strach?

chmury-757

Fishing_Logo250Tekst: Zuzia Śladowska

Ostatniej nocy położyłam się spokojnie spać. Wszystko było w porządku. W miarę szybko usnęłam… Obudziłam się nagle. Spojrzałam na zegarek. Była 4:40. Wokół było ciemno, bo jeszcze słońce nie wzeszło.

Wydawało mi się, że ktoś stoi pod balkonem i chce wejść, że jakieś robaki chodzą mi po łóżku, że w przestrzeni między moim łóżkiem, a łóżkiem mojej siostry JEST coś strasznego. Może wydawać się to błahą rzeczą, ale ja naprawdę się bałam. Mówię Wam: to było straszne uczucie. Kilka razy wstawałam, przekręcałam się, czułam jakby coś mnie atakowało od środka…

Diabeł, który zaatakował mnie poprzez STRACH  jest kłamcą, chce Cię związać i zniszczyć. Zorientowałam się, że to on nie pozwala mi spać spokojnie i podsuwa różne myśli. Postanowiłam, że zrobię z nimi porządek. W imieniu Jezusa Chrystusa nakazałam wszelkim złym myślom się wynosić. Oprócz tego kilka razy ogłosiłam: „Spokojnie się ułożę i zasnę, Bo Ty sam, Panie, sprawiasz, że bezpiecznie mieszkam.” (Ps.9:4)

I wiecie co???

Po paru sekundach wszelkie myśli strachu w mojej głowie ucichły. Wraz z Bożą obecnością przyszedł pokój. Spokojnie się ułożyłam i zasnęłam.

Spytasz, dlaczego tak się stało?

Masz autorytet, a Twoje słowa mają moc w każdej sytuacji. Jeżeli ogłaszasz Boże Słowo nad swoim życiem ono ma moc do zmiany i to się dzieje naprawdę!

Tags

Comments are closed.