Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Jak budować kościół czasów ostatecznych?

1 lutego 2017
Comments off
1 936 Odsłon

Książka „Kościół pełen chwały” – pastor Marcin Podżorski

Na rynku książek o tematyce chrześcijańskiej istnieje wiele pozycji, które opisują relację człowieka z Bogiem oraz poradników, jak wieść spełnione życie. Niewiele natomiast jest książek, które przekazują rzetelne nauczanie na temat zasad nowotestamentowego Kościoła i jego fundamentów oraz sposobu funkcjonowania. A tymczasem to zdrowo funkcjonujący kościół jest warunkiem doświadczenia pełni Bożego działania w naszych społecznościach, rodzinach, kraju.

Książka „Kościół pełen chwały” przekazuje podstawy nauczania apostolskiego, wskazuje zasady ustanowione przez Jezusa – Głowę Kościoła oraz obnaża niewłaściwe praktyki duchowe wielu współczesnych kościołów. Książka napisana jest z pozycji praktyka, pastora z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w prowadzeniu kościoła, duchowego ojca wielu liderów oraz pastorów kościołów lokalnych. Zawiera prorocze przesłanie dla Kościoła Jezusa Chrystusa dzisiaj.

Zamówienia prosimy składać w sklepie internetowym Fundacji Nadzieja dla Przyszłości.

Cena detaliczna: 29,90 zł

Księgarnie przykościelne oraz osoby zainteresowane dystrybucją książki prosimy o kontakt tel.: + 48 22 826 51 86 lub wydawnictwo@ndp.org.pl


Fragment rozdziału: Kościół jako filar prawdy

„Bóg oczekuje, że Kościół stanie się prawdziwym filarem prawdy, konfrontującym fałszywe doktryny i objawienia stojące za fałszywymi służbami. Paweł wielokrotnie konfrontował się z fałszywym nauczaniem i fałszywymi służbami. Jego postawa była jednoznaczna. Nigdy nie wycofywał się ani nie szedł na kompromis z fałszywymi braćmi: „A którym ani na chwilę nie ustąpiliśmy, ani się nie poddaliśmy, aby prawda Ewangelii u was się utrzymała” (Ga 2:5) 

Comments are closed.