Blogi
Charakter w ogniu prób (Listopad 21, 2017 11:59 pm)
Unikanie ducha plotkarstwa (Listopad 14, 2017 5:50 pm)
Wbrew odczuciom: Nie jesteś sam (Październik 31, 2017 2:06 pm)
Cena bycia wielkim (Październik 24, 2017 3:09 pm)
Przełamywanie przeszkód (Październik 17, 2017 2:22 pm)
Para w gwizdek (Wrzesień 30, 2017 5:30 pm)

Jak budować kościół czasów ostatecznych?

Książka „Kościół pełen chwały” – pastor Marcin Podżorski

Na rynku książek o tematyce chrześcijańskiej istnieje wiele pozycji, które opisują relację człowieka z Bogiem oraz poradników, jak wieść spełnione życie. Niewiele natomiast jest książek, które przekazują rzetelne nauczanie na temat zasad nowotestamentowego Kościoła i jego fundamentów oraz sposobu funkcjonowania. A tymczasem to zdrowo funkcjonujący kościół jest warunkiem doświadczenia pełni Bożego działania w naszych społecznościach, rodzinach, kraju.

Książka „Kościół pełen chwały” przekazuje podstawy nauczania apostolskiego, wskazuje zasady ustanowione przez Jezusa – Głowę Kościoła oraz obnaża niewłaściwe praktyki duchowe wielu współczesnych kościołów. Książka napisana jest z pozycji praktyka, pastora z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w prowadzeniu kościoła, duchowego ojca wielu liderów oraz pastorów kościołów lokalnych. Zawiera prorocze przesłanie dla Kościoła Jezusa Chrystusa dzisiaj.

Zamówienia prosimy składać w sklepie internetowym Fundacji Nadzieja dla Przyszłości.

Cena detaliczna: 29,90 zł

Księgarnie przykościelne oraz osoby zainteresowane dystrybucją książki prosimy o kontakt tel.: + 48 22 826 51 86 lub wydawnictwo@ndp.org.pl


Fragment rozdziału: Kościół jako filar prawdy

„Bóg oczekuje, że Kościół stanie się prawdziwym filarem prawdy, konfrontującym fałszywe doktryny i objawienia stojące za fałszywymi służbami. Paweł wielokrotnie konfrontował się z fałszywym nauczaniem i fałszywymi służbami. Jego postawa była jednoznaczna. Nigdy nie wycofywał się ani nie szedł na kompromis z fałszywymi braćmi: „A którym ani na chwilę nie ustąpiliśmy, ani się nie poddaliśmy, aby prawda Ewangelii u was się utrzymała” (Ga 2:5) 

Comments are closed.