Blogi
Moja droga do Szkoły Bożych Liderów (7 lutego, 2019 3:52 pm)
Teologia Boża a teologia Jonasza (18 czerwca, 2018 6:12 pm)
Czy jesteś bogaty w Bogu? (7 czerwca, 2018 7:06 pm)
Prawdziwe objawienie (23 maja, 2018 10:38 pm)
Potrzebujemy osobistego objawienia (10 maja, 2018 3:54 pm)
Maria z Betanii (30 kwietnia, 2018 2:34 pm)

IV edycja Szkoły Bożych Liderów zakończona!

Tekst: Redakcja

28 stycznia podczas zjazdu pastorów i liderów Kościołów Chwały odbyło się zakończenie Szkoły Bożych Liderów. Cztery wspólnie spędzone miesiące zaowocowały zanurzeniem w Bożym Słowie, pogłębieniu wiary, ale również wzbudziły nowe przyjaźnie, które – kto wie – może będą na całe życie.

„SBL jest miejscem spotkania z Bogiem” – mówi Ania, studentka tej edycji – „Każdego dnia moje serce było głęboko dotykane, a w sali nabożeństw wylałam morze łez. Ale to były dobre łzy.”

Podczas czterech miesięcy szkoły, każdy z uczestników mógł poznać Boga, takim, jak przedstawia go Biblia.

„Kiedy otwieramy się na biblijną ewangelię, wiele fałszywych poglądów pęka i mamy szanse zbliżyć się do Boga, który nie tylko kocha nas, błogosławi i obdarza łaską zbawienia, ale także udziela nam swoje mocy i wzywa do poświęcenia swego życia, aby nieść ogień Ducha Świętego światu”- mówi studentka SBL.

Paweł, kolejny świeżo upieczony absolwent SBL tak pisze o szkole:

„Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka prawdy o Bogu i chce nie tylko lepiej Go poznać ale i doświadczyć Jego głębokiego działania w swoim życiu. Ta szkoła obnaża mnóstwo religijnych kłamstw na temat Boga i nas samych, pokazując Królestwo Boże, które jest tu i teraz, nie tylko poprzez czystą, rzetelną naukę, ale przede wszystkim poprzez realne świadectwa samych wykładowców, którzy nie są teologicznymi teoretykami, ale praktykami żyjącymi w głębokiej relacji z Bogiem każdego dnia. Warto, warto i jeszcze raz warto!

Jeżeli masz  szczerą chęć poznania Boga, jesteś otwarty na zmiany dołącz do grona kolejnych studentów już 1 marca.

Zapisy i karta zgłoszenia: tutaj

[vc_gallery type=”image_grid” images=”9555,9556,9557,9558″ img_size=”186×124″ title=”Rozdanie dyplomów SBL – łzy wzruszenia i radości!”]

Comments are closed.