Blogi
Cierpliwość kluczem do zwycięskiego życia (Kwiecień 16, 2018 1:43 pm)
Wierzmy, że posiądziemy Ziemię Obiecaną (Kwiecień 5, 2018 10:08 pm)
Rozbicie więzów religii (Kwiecień 5, 2018 2:52 pm)
Nasz Jezus Zwycięski (Marzec 26, 2018 4:54 pm)
Wołaj z głębi serca (Marzec 19, 2018 1:03 pm)
Boży szlif (Marzec 7, 2018 7:47 pm)

Bóg chce użyć każdego

Fishing1000

Fishing_Logo250Tekst: Zuzia Śladowska

Fishing w ostatnią sobotę był genialny! Zaskoczyliście nas ogromną frekwencją! Było ok.30 osób! Uwielbienie trwało przez około 1.5 godziny, a Boża obecność była niesamowicie odczuwalna. Usłyszeliśmy świadectwo Marysi, że Bóg jest wierny i przyznaje się do czyjejś pracy.

Następnie Damian głosił: „Bóg jest wierny, jest doskonałym ojcem i każdy ma możliwość pojednania się z Nim. Bóg może się posłużyć każdą osobą do szerzenia jego królestwa, nie zwraca uwagi na to, czy ktoś jest młody, czy stary. Nie ma zwykłych ludzi, są tylko ludzie, którzy w ten sposób o sobie myślą. Każdy z nas jest diamentem. Bóg patrzy na serce. Jego nie interesuje to, w co jesteś ubrany, jak masz spięte włosy czy to, jaki masz kolor skarpetek. On przygląda się Twojemu sercu, jak się zachowujesz w danej sytuacji. Czasami trudno jest się dobrze zachowywać , ponieważ spiętrzenia sytuacji z całego tygodnia, klimat wszystkich ludzi, którzy są wokół – przylepia się do nas i my musimy mieć czas, aby strząsnąć to z siebie. Jeżeli coś jest z nami nie tak, powinniśmy to zmienić, jeżeli nie potrafisz sam – poproś Boga, a On Ci zawsze pomoże, ponieważ Bóg nie szuka doskonałych ludzi. On ich udoskonala!”

Kolejnym elementem naszego spotkania była modlitwa oraz uwalnianie proroctwa do każdego z uczestników!

Na sam koniec mieliśmy naszą integracyjną część Fishingu czyli wspólne zajadanie się pizzą, rozmowy i tort, ponieważ świętowaliśmy 18 urodziny Kamila!

To był naprawdę niesamowity czas spędzony w bardzo dobrym towarzystwie i ze wspaniałym Bogiem, który jest tego wszystkiego co się tam działo GODZIEN. Dziękujemy wszystkim, którzy się pojawili!

Widzimy się na następnym Fishingu 18 czerwca o godz.16;00 na ul. Skibickiej 5.

Zapraszamy! Do zobaczenia!

Fot. Kamil & Zuza

Tags

Comments are closed.