Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Dotknięcie Boże

14 kwietnia 2016
Comments off
2 334 Odsłon

Tekst: Gabriela Pikul

Ostatnio byłam zniechęcona z różnych powodów. Chciałam zmian. Wołałam do Boga: Boże wystarczy jedno Twoje słowo i wszystko się zmienia. Potrzebuję objawionego słowa z nieba. Cieszyłam się, że wkrótce odbędzie się kolejne spotkanie NoLimits. Przyszłam zdeterminowana, chciałam uchwycić się Jezusa i zostać dotknięta przez Niego.W tym samym czasie, w drugiej części Polski, miała się odbyć impreza rodzinna. Powiedziałam, że nie jadę. Wiedziałam, co jest dla mnie naprawdę ważne. Muszę być na NoLimits.

Nie zawiodłam się. Bóg przyszedł w potężnej mocy na to szczególne spotkanie. Słowo, które nam przekazywał pastor Marcin Podżorski, trafiało w samo serce. Objawiało, obnażało i konfrontowało. Zapamiętałam szczególnie ten fragment:

„Przeznaczenie. Zanim zaczniesz szukać swojego wielkiego powołania, udowodnij swoimi czynami, że jesteś jego godny i wypełnij to, do czego zostałeś przeznaczony w pierwszej kolejności. Powołanie swoje umocnij czynami, a nie deklaracjami. Codziennie!”

Na wezwanie do modlitwy odpowiedzieli wszyscy. Trudno mi opisać, jak się czuję za każdym razem, gdy wychodzę do przodu, głodna działania Bożego. Bóg zstąpił. Wzięłam słowo, wzięłam siłę. Byłam wdzięczna i myślałam, że to koniec usługi. O, jak bardzo się zdziwiłam w momencie, gdy Pastor wywołał mnie po raz drugi do przodu! Wybiegłam. Słowo prorocze, które wtedy otrzymałam, całkiem mnie rozbroiło. Za każdym razem tak jest! Nie pojmuję, jak Bóg trafnie nazywa rzeczy i wyciąga je na światło! Leczy każdą ranę i wkłada życie do naszego wnętrza. Leżałam na podłodze, cała się trzęsąc i wciąż przyjmowałam od Ducha. Później mogłam już wstać.

Gdy się podniosłam, byłam już całkiem inna. Bóg jest taki cudowny.  Nie tylko dla mnie to spotkanie z Bogiem było wyjątkowe, głoszone Słowo przyniosło wszystkim radość i wolność.

Comments are closed.