Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Czas odnowienia – poselstwo Konferencji Kobiet

23 marca 2016
Comments off
2 576 Odsłon

Tekst: Redakcja

Wy jesteście jak Judea, potem trzeba będzie pójść do Samarii. Każdego dotyczy to słowo, to Boży cel dla naszego życia, abyśmy się poszerzyły i odziedziczyły narody. Jeśli mamy zaludnić ziemię, trzeba się do tego przygotować– głosiła pastor Urszula Podżorska otwierając konferencję.

W trakcie nauczania Pastor Ula kierowała do każdej z kobiet poselstwo – Nasi synowie i córki pójdą tam, gdzie my nie pójdziemy, ale wpierw musimy stać się ziarnem i to wysezonowanymJest czas, gdy Bóg może dać Ci potężne Słowo do twojego życia, ale zanim to się stanie, musisz stać się częścią Bożego kościoła, żyć według Bożych standardów i pozwolić się prowadzić.

Kobiety, które w sobotę 19 marca przyjechały na konferencję, były głodne Bożego działania. Usłyszały poselstwo pełne mocy do całkowitej zmiany w ich życiu, wzięcia tożsamości córki Bożej, która jako kobieta świadoma swojego powołania, ze świadectwem Bożego działania w życiu, pójdzie jako posłana do narodów. Pastor Agnieszka Onyszczuk głosiła, że Jezus chce dotknąć każdej sfery naszego funkcjonowania: – Kłamstwem jest to, że musisz wychodzić z problemów przez 50 lat – nie dajmy się okłamywać psychologii, Bóg jest specjalistą od duszy. Kobieta cierpiąca na krwotok przedzierała się przez tłum, mówiąc sobie – Jeśli tylko się dotknę, będę uzdrowiona. Bóg mówił do niej – Dalej, przedzieraj się córko, przez obłęd, przez religię i weź swój cud. To samo nas dotyczy!

Marta Wróbel głosiła o tym, jak ważna jest zmiana w naszym życiu – Bóg oczekuje rozwoju i owocu w Twoim życiu. To twoją odpowiedzialnością jest, aby uporządkować winnicę – piękny Boży ogród, który ma przynieść owoc. Nie może tam być głogu i cierni, tylko Boże płody, które napełnią cały świat. Jeśli nie będziemy z tym robić porządku, z naszymi postawami, troską, ułudą bogactw, pożądliwością – to nie doprowadzimy do owocowania.

O każdą z Was modliłyśmy się – mówiła Mary Seidler – nie jesteś tu przez przypadek. Czy myślisz, że Bóg przyprowadził Was tutaj z Waszych miast tylko po to, aby usłyszeć kolejne głoszenie? Nie! Żeby Was uwolnić. Czy jesteś gotowa, aby prawdziwie żyć? Już czas, abyśmy otrzymały wolność, aby Wasze marzenia się spełniły. Jest czas, aby zmieniać Polskę, nie będziemy czekać na kolejne pokolenie!

Z każdym kolejnym głoszeniem kobiety były coraz bardziej zdeterminowane, otwarte na zmianę i przyjmowanie od Boga Jego mocy do działania w ich życiu. Gdy nadszedł czas modlitwy, wychodziły do przodu, a Duch Święty działał potężnie. Czułyśmy narastającą Bożą obecność do łamania jarzma. Po zakończonych głoszeniach, wstawiennicy modlili się o każdą kobietę, która potrzebowała przełomu.

Życzę Wam, abyśmy weszły w miejsce poddania się Duchowi Świętemu i w  bramy nowej rzeczywistości. Zaczyna się wiosna, również w duchu nadchodzi nowy początek, czas odnowienia, powrotu do Ducha Świętego i zaufania Bogu – mówiła pastor Ula Podżorska.

Dziękujemy Bogu za Jego obecność i działanie. Dzięki Jego obecności, doświadczyłyśmy Bożej miłości, wolności i radości.

Płyty z konferencji można zamawiać pod adresem wydawnictwo@ndp.org.pl

[vc_gallery type=”image_grid” interval=”3″ images=”7946,7935,7937,7929,7940,7933,7941,7943,7938,7939,7942,7944,7945,7947,7948,7936,7932,7931″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” img_size=”186×124″]
Tags

Comments are closed.