Polecamy
Integralność (30 kwietnia, 2022 10:36 am)
Nowość wydawnicza: Finansowe IQ (29 maja, 2020 6:02 pm)
Premiera Głosu Przebudzenia (6 marca, 2020 11:58 am)
Nowość wydawnicza: Boży niezbędnik (14 grudnia, 2018 7:06 pm)

Chrześcijanie – trzymajcie się blisko Jezusa!

30 sierpnia 2016
Comments off
3 321 Odsłon

Poniżej zamieszczamy poselstwo Pastora Davida Ndlovu, które wygłosił podczas seminarium w Skoczowie, w czerwcu 2015 r.

Chciałbym Was dziś zachęcić, chrześcijan w Polsce. Macie w sobie Królestwo Boże, choć jest was mało. Zobaczycie pomnożenie tego w kościołach. Bo Biblia przyrównuje Królestwo do zasianego ziarna. Rolnik nie jest w stanie wyjaśnić dynamiki tego, co się dzieje z ziarnem, ale w którymś momencie wyrasta roślina. Wy wszyscy, którzy jesteście nowonarodzeni, jesteście ziarnami królestwa! Będziemy oglądać żniwo! Jeden z was może reprodukować  się w tysiące i ten tysiąc przyjdzie do Domu Bożego.

Rzeczy królestwa mogą zacząć się niepozornie, ale zawsze mają tendencję do wzrostu. To tylko kwestia czasu. Nawet gdy teraz nie widzisz rezultatów, w duchu coś się dzieje; nadejdzie czas, gdy całe miasto będzie u waszych drzwi. Mamy się modlić, ufać Bogu, uwielbiać Boga. Będziecie widzieć, jak ludzie tracą pasję i pragnienie złych rzeczy. Przebudzenie to przełamie. Bo gdy przebudzenie przychodzi, grzech jest przełamywany w atmosferze.  Wasze dzieci narodzą się w przebudzeniu, gdy wydadzą pierwszy okrzyk,  będzie to okrzyk wydany w językach. Zobaczycie całe rodziny przychodzące do Jezusa, kiedy ludzie będą zmęczeni religią i tradycją. I powiedzą „Teraz potrzebujemy Boga”. I to się stanie, w Imieniu Jezusa!

Moją modlitwą jest, abyśmy zaczęli powstawać w Imieniu Jezusa. Potrzebujemy więcej wstawienników, którzy będą godzinami trwali w modlitwie, szukali oblicza Bożego, którzy będą w nocy pobudzani i zaczną się modlić. Modlitwa jest mocą napędową królestwa Bożego, która sprawia, że Królestwo może działać. Widzę, że uzdrowienie będzie głównym znakiem przebudzenia w Polsce –  tak Bóg będzie przekonywał ludzi w tym kraju, bo mądrość Boża przewyższa ludzką mądrość.

Jak uwalniasz królestwo Boże? Poprzez modlitwę, ogłaszanie Słowa. Mówimy „Panie, jako reprezentanci królestwa wyzwalamy moc królestwa i przejmujemy duchową władzę w tym mieście”. Potrzebujemy mówić do duszy  tego miasta, Biblia mówi, ze nawet ziemia potrafi słuchać Słowa Bożego. Bo została stworzona za pomocą Słowa, więc odpowiada na Słowo. Córki i synowie królestwa zacznijcie mówić do natury i zobaczycie rezultaty! Mówić przeciwko przedwczesnej śmieci, bezbożności, okultystycznym  ruchom. Jest autorytet w twoim Słowie. Nie jesteś zwykłą osobą, jesteś córką i synem królestwa!

Bóg pokazał mi, że uzdrowienie będzie znakiem rozpoznawczym w Polsce, ale musimy być odważni. Nie możemy siedzieć, nic nie robić. Nie bójcie się, jesteście nosicielami Bożej chwały! Ruch Jezusa jest wzbudzony w Polsce! Kiedy przychodzi przebudzenie, przestępczość spada. Polska powstanie w Imieniu Jezusa. Córki będą mówić językami, dzieci prorokować! Przebudzenie sięgnie szkół, szpitali. Wiem, że zgodnie z prawem to prawie niemożliwe, ale gdy przebudzenie wybucha, prawo się zmienia. Jezus nie przychodzi, aby negocjować, ale przejąć kontrolę. Polska będzie niosła ogień.

Nie gardźcie sobą, tylko dlatego, że was jest mało! Przyjdzie czas, gdy będą ludzie płakać, gdy tylko się do nich zbliżycie. Musimy nosić mocną obecność Boga w sobie. Niech takie przebudzenie do was przyjdzie. Będziecie przekonywać ludzi samą obecnością Bożą w was.  Musimy powstrzymać działanie szatana. Musimy ponieść ogień przebudzenia, być głodnym przebudzenia. Nie bójcie się opozycji, macie królestwo w was, które was wesprze.

(skrót redakcyjny)

Poniżej zamieszczamy pełną treść nauczania

Królestwo Boże - David Ndlovu

Comments are closed.